StreetBall на твоїй вулиці

alt17 липня у київському парку імені Пушкіна за адресою проспект Перемоги, 40б, пройде турнір з вуличного баскетболу. Молодіжна громадська організація «Клуб «Каннагара» спільно з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» та Федерацією вуличного баскетболу України, запрошує усіх активних киян взяти участь у турнірі «Спортивні змагання зі стрітболу» – активного виду спорту, що не потребує особливого устаткування та фізичної підготовки. Гравцем може стати кожен. А виграє – команда!
В одному місці зберуться до трьох десятків команд. Гра відбуватиметься на двох кільцях. Формується 8 груп по 4 команди, з кожної групи виходить по 2 команди. Сама гра триває 10 хвилин, або до 21 набраного очка. Приблизна тривалість відбіркового етапу – 2-4 години.
Участь у турнірі безкоштовна.
Заявки приймаються від усіх охочих (команди чоловічі, жіночі, змішані). Реєстрація команд о 10:00 (щодо турнірних питань та реєстрації звертатися за телефоном (096) 122-56-10, Володимир).
Програма турніру:
— груповий етап;
— конкурс слем-данків; 
— конкурс триочкових кидків;
— виступ шоу-команди баскетбольного фрістайлу «Still Crew»;
— ігри плей-офф.
Команди-переможці отримають цінні призи. Усім гарантовано море позитиву, драйву та енергії. Не сиди вдома – приходь та грай!
Cпорт – це запорука здорового способу життя. Підтримка команди фанатами вітається.
Детальніша інформація, акредитація представників засобів масової інформації за телефоном (066) 131-08-96, Андрій.
{social}
{iarelatednews articleid=»676,669,657,630,625,617,593,536,509,506,370″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *