Студентське карате: золотий старт України в Європі

alt22-25 липня у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина) пройшов 5-й чемпіонат Європи з карате серед студентів, що організовується Європейською студентською спілкою (EUSA). У турнірі взяли участь 78 студентських команд з 23 європейських країн. Україну представляли 11 спортсменів Української федерації карате з Одеси, Чернівців та Львова.
У перший день студенти змагалися у найпрестижнішому виді програми – командному. Першою на татамі вийшла українська жіноча команда у складі Терлюги Анжеліки, Бойко Наталії, Кривої Катерини, Камінської Ірини. У першому колі українки протистояли команді Македонії. В напруженій боротьбі наші каратистки здобули перемогу за сумою набраних балів. У другому та третьому колах українські дівчата вибороли важкі, але впевнені перемоги з однаковим рахунком 1:0 над титулованими спортсменками з Німеччини та Словаччини. У фіналі на нашу команду чекали чорногорки, які напередодні впевнено здолали чинних чемпіонок Європи з Хорватії та надзвичайно титуловану команду з Британії. Результат: українська жіноча команда – чемпіонки Європи!
Чоловіча «стінка» виборола престижне третє місце, поступившись переможцям та господарям турніру – команді Боснії. Честь українського прапора захищали Горуна Станіслав, Горуна Ярослав, Мотовилін Євген, Філіпович Олег, Мокренчук Андрій, Нікулін Ілля.
Другий день приніс чотири півфінальні поєдинки, в яких українці вибороли чотири бронзові нагороди. (Філіпович О., Нікулін І, Терлюга А., Мокренчук А.).
Останній день дав Україні ще одну медаль найвищої європейської проби. Горуна Станіслав зі Львова у престижній категорії до 75кг, де у числі суперників були призери чемпіонату світу серед дорослих, довів усім перевагу української школи карате!
Результат виступу: 2 золоті та 5 бронзових нагород, що вивело Україну на 3 загальнокомандне місце за кількістю золотих медалей та на перше за кількістю набраних балів.
{social}
{iarelatednews articleid=»597,581,549,374,248″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *