Студенти-самбісти відстояли честь України на ЧС-2016

sambo_student_wc-2016На цих вихідних у Нікосії (Кіпр) була проведена студентська першість планети з самбо. Збірна України відправилася на змагання потужним складом, що підтвердилося підсумковим командним місцем. За кількістю і якістю нагород українські студенти і студентки вибороли друге місце. Примітно, що кожного ґатунку в нашій скарбничці виявилася однакова кількість – по чотири золотих, срібних і бронзових медалей.

Титул чемпіонів світу серед студентів вибороли Юлія Храмова, Василина Кириченко, Анастасія Шевченко і Дмитро Шевченко. У фіналі до 64 кг Храмова зламала опір румунської супротивниці, Кириченко в «золотій» сутичці +80 кг боролася з білорускою, Шевченко була сильнішою в 60 кг за представницю Росії, а Стеценко здолав грузина у 82 кг.

Дісталися «золотого» протистояння, але у підсумку програли наші представники у вазі до 56 кг, до 80 кг, до 57 кг і в понад 100 кг. На заваді Руслані Стельмащук, Наталії Пилипенко, Дільшоту Халматову і Владиславові Березку стали російські опоненти.

На третю сходинку п’єдесталу пошани студентського ЧС-2016 піднялися Артур Саркісян (74 кг), Артем Гуляєв (90 кг), Ганна Греськова (68 кг) і Дмитро Євдошенко (68 кг).

Загалом нагородами планетарного студентського форуму з самбо були відзначені спортсмени 17 країн.

Нагадаємо, що доросла збірна України з самбо також повернулася з першості планети, яка проходила в листопаді в Болгарії, з 12-ма відзнаками.