Судак приймає «Великий шовковий шлях-2011»

alt18-22 червня у місті Судак АР Крим на базі ТОК «Судак» відбудеться 12-й Міжнародний танцювальний форум «Великий шовковий шлях-2011».
У його рамках пройдуть:
— 18-19 червня – офіційні чемпіонати України з танцювального спорту;
— 20 червня – V літні спортивні ігри молоді;
18-19 червня – дванадцяті міжнародні змагання світової класифікації з танцювального спорту категорії IDSF International Open ST і IDSF International Open LA, IDSF Youth Open ST, IDSF Youth Open LA «Судак-2011».
— 21-22 червня – міжнародний фестиваль східного танцю.
 Організатори змагань: Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Спортивний комітет України, Республіканський комітет АР Крим з фізичної культури і спорту, Міжнародна федерація танцювального спорту, Всеукраїнська федерація танцювального спорту, відділення Всеукраїнської федерації танцювального спорту в АР Крим, клуб спортивного танцю «Браво» (м. Феодосія).
Голова організаційного комітету – президент Всеукраїнської Федерації танцювального спорту, народний депутат України Борис Давидович Дейч. 
Місце проведення – туристично-оздоровчий комплекс «Судак», котрий розташований біля стін стародавньої Генуезької фортеці на території парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва.
Відповідно до наказу Мінсім’їмолодьспорту пройдуть офіційні чемпіонати України в категорії «дорослі – європейська програма», «дорослі – латиноамериканська програма», «молодь – латиноамериканська програма», «юніори ІІ – європейська програма», «юніори І – європейська програма». 
За результатами перших чотирьох з них будуть відібрані спортсмени, які представлятимуть Україну на офіційних чемпіонатах світу та Європи.
Згідно з наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту про комплексні спортивні заходи України з неолімпійських видів спорту на 2010-2012 роки пройдуть V літні спортивні ігри молоді з танцювального спорту серед спортсменів категорії «молодь – європейська та латиноамериканська програма танців», в яких візьмуть участь команди з 24 областей України.
На основі календаря Міжнародної федерації танцювального спорту і на підставі рішення президії Всеукраїнської федерації танцювального спорту будуть проходити тринадцяті міжнародні змагання світового рейтингу з танцювального спорту категорії IDSF International Open ST і IDSF International Open LA «Судак-2011» серед дорослих спортсменів і IDSF Open ST і IDSF Open LA серед спортсменів категорії «молодь».
Змагання рівня IDSF International Open ST і IDSF International Open LA з танцювального спорту на території кожної країни можуть проводитися не більше двох разів на рік (згідно з правилами Міжнародної федерації танцювального спорту (МФТС).
Змагання пройдуть за двома програмами – європейською та латиноамериканською у класифікаційних та рейтингових категоріях у три відділення упродовж двох днів. У двох залах одночасно проходитимуть перші і другі відділення. У кожному з відділень танцюватимуть різні категорії спортсменів – від перших турів до фіналу і нагородження.
Вік конкурсантів – від 5 до 30 років. Очікувана кількість учасників – близько 1200 пар з 18 країн світу (України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Литви, Латвії, Італії, Естонії, Норвегії, Англії, Сербії, Чехії, Австрії, Словенії, Фінляндії, Франції та ін). 
Серед спортсменів – фіналісти чемпіонатів світу цього року, пари, котрі очолюють світові рейтинги, а також національні чемпіони країн-учасниць.
Суддівська колегія – це провідні фахівці з 24 країн світу вищої та міжнародної категорії. Кожну категорію учасників будуть оцінювати 13 суддів з 13 країн світу.
Головний суддя змагань дорослих танцюристів IDSF International Open ST і IDSF International Open LA – президент Федерації танцювального спорту Молдови Петро Гозун.
Варто додати, що 21-22 червня вчетверте проводиться міжнародний фестиваль східного танцю із запрошенням переможниць чемпіонатів України, чемпіонатів світу, зірок світового східного танцю, які будуть не тільки оцінювати майстерність учасниць, але й продемонструють свої показові виступи. Очікується понад 400 учасниць з 6 країн світу.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *