Судак знову приймає «Великий шовковий шлях»

Sudak_2012Цього літа, з 16 до 20 червня в м.Судак (АР Крим) на базі ТОК «Судак» пройде чотирнадцятий Міжнародний танцювальний форум «Великий шовковий шлях».

В рамках фестивалю відбудуться такі події:

16 червня – WDSF European Cup ST – офіційний Кубок Європи з танцювального спорту в категорії «дорослі», європейська програма танців.

16-17 червня – Чемпіонати України з танцювального спорту.

16-18 червня – дванадцяті міжнародні змагання свтової класифікації з танцювального спорту категорії WDSF International Open ST і WDSF International Open LA, WDSF Youth Open LA «Судак 2012».

19-20 червня – п’ятий Міжнародний Фестиваль східного танцю.

Згідно із наказом МОН молоді та спорту України, календарем Всесвітньої федерації молоді та спорту та рішенням Президії Всеукраїнської федерації танцювального спорту вперше в Україні буде проведено Кубок Європи з танцювального спорту  в категорії дорослі (стандарт), в якому візьмуть участь спортсмени з 25 країн Європи. Згідно діючих міжнародних правил, кожну країну представлятиме одна пара. Представниками від України  стануть багаторазові чемпіони України, фіналісти Кубку Світу 2011, переможці Кубку України 2012 з танцювального спорту, Юрій Петров та Яна Кожухар – спортсмени клубу спортивного танцю «Таврія» м. Сімферополь, тренер — Паша Наталя. Судді Кубку Європи з 9 країн затверджуються Президією Всесвітньої федерації танцювального спорту.

Крім  того, згідно із наказом МОН молоді та спорту України в рамках фестивалю відбудуться Чемпіонати України в таких категоріях: дорослі (стандарт\латина), молодь (стандарт), юніори 2 (латина).  За результатами змагань буде відібрано спортсменів, що представлятимуть Україну на Чемпіонатах та Кубках Світу.

Також, виходячи з календаря змагань Всесвітньої федерації танцювального спорту та на підставі рішення Президії Всеукраїнської федерації танцювального спорту, відбудуться тринадцяті міжнародні змагання світового рейтингу з танцювального спорту категорії WDSF International Open ST та WDSF International Open LA серед дорослих спортсменів,  WDSF Open ST та WDSF International Open LA серед спортсменів категорії молодь. Очікувана кількість учасників – близько 1400 пар з 25 країн світу (Україна, Білорусь, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Росія, Польща, Англія. Сербія, Чехія, Фінляндія та інші.).

Насамкінець, відбудеться п’ятий міжнародний фестиваль східного танцю, куди будуть запрошені переможниці Чемпіонатів України, Чемпіонатів Світу, зірки світового рівня, які будуть не лише оцінювати виступи учасниць, яких буде близько 800 із 6 країн,  а й проведуть показові виступи.

Організатори змагань – Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України; Державна служба молоді та спорту України, Міністерство освіти та науки, молоді та спорту АР Крим; Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF); Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська федерація танцювального спорту» та її відділення в АР Крим; клуб спортивного танцю «Браво» (м. Феодосія).

Голова організаційного комітету – Президент ВГО «Всеукраїнська федерація танцювального спорту», народний депутат України – Дейч Б.Д.

Місце проведення чемпіонату – туристично-оздоровчий комплекс «Судак» — один із найсучасніших та найкомфортабельніших курортно-оздоровчих центрів південного сходу Криму. Розташований він під стінами давньої Генуезької фортеці на території парку, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва.

{social}

 {iarelatednews articleid=»1150,1126,1122″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *