Сумо: п’ять золотих медалей від наших суматорі

1_news_bojkovaВ Мінську (Білорусь) пройшов Кубок світу із сумо. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з 14 країн.

Наша збірна привезла з турніру 13 нагород в індивідуальних змаганнях та 2 в командних.

Так, в індивідуальному заліку золоті нагороди отримали Аліна Бойкова (вагова категорія 65 кг), Марина Максименко (в.к. 80 кг), Марія Дрбоян (абсолютна вагова категорія), Микола Кожухов (в.к. 115 кг) та Євген Прозор («абсолютка»).

Срібні медалі Кубку вибороли Євген Орлов (в.к. +115 кг), Мідат Курбедінов (в.к. 85 кг) та Марія Дрбоян у ваговій категорії +80 кг.

Бронзу на турнірі здобули Світлана Тросюк (в.к. 65 кг), Костянтин Коробко (в.к. 115 кг), Олександр Вересюк (в.к. +115 кг). Також, дві бронзових нагороди отримала Іванна Березовська – у ваговій категорії +80 кг та у «абсолютці».

Крім цього, наші жіноча та чоловічі команди зуміли вибороти срібні медалі в змаганнях команд. За чоловічу команду виступали – Євген Орлов, Костянтин Коробко, Олександр Вересюк та Євген Прозор; за жіночу – Іванна Березовська, Марія Дрбоян, Марина Максименко та Аліна Бойкова.