Світлана Кочергіна – чемпіонка Європи з городкового триборства

gorodky-Svitlana-KocherginaВ живописному естонському містечку Локса відбувся перший чемпіонат Європи з городкового триборства серед чоловіків та жінок. Ці змагання включають три дисципліни городкового спорту – класичні, євро та фінські городки. Боролися за нагороди збірні з семи країн: України, Росії, Білорусії, Естонії, Латвії, Фінляндії і навіть Монголії.

Україну на ЧЄ представляли Світлана Кочергіна, аспірантка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, та Засулжений майстер спорту Володимир Розлуцький, який у повсякденному житті працює помічником машиніста роторного комплекса ГОК м. Орджонікідзе (Дніпропетровська обл.).

Обидва наших спортсмена стали медалістами першого чемпіонату континенту з городкового триборства. Світлані не було рівних в класичних та євро городках (полімерними битками), де вона показала найвищий результат і посіла два перших місця, а у змаганнях з фінських городків поступилася тільки учасницям з Фінляндії, котрі виступали лише в одній дисципліні і не дали тут суперницям жодного шансу.

Таким чином Світлана Кочергіна стала чемпіонкою Європи 2013 року. Їй вручили одразу 3 кубки і 3 медалі – за перші місця в окремих вправах та у триборстві. Окрема подяка за чемпіонський результат наставнику Світлани – Заслуженому тренеру України Миколі Севрюку. Друге місце посіла росіянка Ніна Мітіна, третє – представниця Білорусії Тетяна Яршевич.

Володимир Розлуцький в загальному заліку посів друге місце і виборов срібну медаль Євро, перше ж місце посів представник Росії Володимир Тихомиров. Розлуцькому для загальної перемоги не вистачило високого результату у фінських городках – ця дисципліна поки що не так добре розвинена в Україні (в той час, як у класиці ми – одні з найкращих у світі, а у євро городках, про що свідчать результати останніх найбільших міжнародних турнірів, – взагалі найкращі).

Нинішній сезон у городках проходить під знаком святкування 90-річного ювілею – у 1923-му році вперше були сформовані загальні правила і саме з того часу стародавня народна гра перетворилася на вид спорту.

Вітчизняні спортсмени продовжать змагальний рік на чемпіонаті України у Гайвороні (Кіровоградська обл.), котрий проходитиме з 26-го липня до 2-го серпня. Пізніше у серпні – Кубок світу у Москві та чемпіонат Європи серед юнаків у Євпаторії.

{social}

{iarelatednews articleid=»1223,1109″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *