Синхронні поразки лідерів у 21 турі

futsal-uragan-radist-1«Єнакієвець» – «Енергія» – 5:2

У першому матчі туру львів’яни завітали в гості до «Єнакієвця», де продемонстрували далеко не найкращу гру. Принаймні таку, яка є зовсім не характерною для чинного чемпіона. Господарям навпаки була вкрай необхідна перемога, а свої наміри команда продемонструвала практично у першій же атаці – Хурсов вивів «Єнакієвець» вперед. Цей гол і задав розвиток грі – «Енергія» відбивалася, марно намагаючись вирівняти гру. Другий тайм також розпочався зі взяття воріт, але тут у центрі подій був вже Ромаріо. Втім, Пічкурову вдалося відіграти один гол, проте рахунок 2:1 протримався на табло не більше хвилини – Нестерук та Сільченко миттю фактично принесли перемогу «Єнакієвцю». Забити другий гол Енергія змогла, лише перейшовши у наступ усіма силами, проте і на такий хід господарі знайшли протидію – за хвилину до кінця знову нагадав про себе Хурсов.

ЛТК – «Локомотив» – 6:4

Значно драматичнішим вийшов матч у Луганську, де місцева команда створила міні-сенсацію, з боєм вирвавши три очка у лідера. Стартова перевага у володінні м’ячем принесла ЛТК швидкий результат – спочатку Кузь пробив над голкіпером, а згодом Свиридов подвоїв рахунок. Гостям вдалося відіграти один гол вже за 4 хвилини, але перевага у два м’ячі одразу ж поновилася – Білоцерковець зрізав м’яч у власні ворота. Решта першого тайму пройшла у рівній боротьбі – команди по черзі загрожували воротам суперника, проте м’яч вперто не хотів опинятися в сітці. У другій половині обидва колективи заграли ще активніше, моментів побільшало. ЛТК вдалося втілити у голи дві поспіль атаки та практично забезпечити собі перемогу. «Локомотив» намагався зупини навалу на свої ворота, але ніяк не міг визначитися, з яким кіпером зручніше грати, – з Лисенком чи з Литвиненком. Після того, як рахунок став 4:1, команди стали грати розкутіше, почали підключати тили. Для «залізничників» така тактика принесла результат у вигляді голу Клочко, проте Стрілець одразу ж забив у відповідь. Харків’яни забили ще двічі, але цього було замало. Незважаючи на поразку, перша сходинка все ще залишається за харків’янами.

«Кардинал-Рівне» – «Ураган» – 0:1

Вечірній матч у Рівному подарував спокійний перший тайм, у якому гості з Івано-Франківська і забили єдиний м’яч у зустрічі – зробив це Валенко, не розгубившись біля стійки. Значно активнішою виявилась друга частина гри – господарі усіма силами намагалися відіграти пропущений гол, але не допомогли навіть підключення голкіпера Дєнюжкіна. Хоча варто відзначити, що одного разу він все ж завдав клопотів своєму колезі, коли небезпечно пробив по воротам, але все закінчилося кутовим. Урагану в цей вечір неабияк щастило – «Кардинал» завдав по воротам суперника ледь не удвічі більше ударів, ніж «Ураган», але м’яч постійно оминав ворота або ставав «здобиччю» Ципуна. Ще одним неприємним моментом для господарів стало видалення Чернієнка на останніх секундах матчу (він штовхнув Ципуна, коли той вводив м’яч у гру).