Танцювальний форум в Южноукраїнську

_MG_33Нещодавно у місті атомників, Южноукраїнську, пройшов уже 23-й кубок місцевої АЕС, організаторами якого виступили Всеукраїнська федерація танцювального спорту, КСТ «Натхнення», ДК «Енергетик». Значну допомогу в організації змагань надав саме ДК «Енергетик». В рамках турніру було вперше проведено Міжнародні змагання WDSF Youth Open, учасниками яких були спортсмени з України, Росії, Молдови, Білорусі, Латвії та Польщі.

Крім цього, було проведено кубок України серед Ювеналів. Перемогу тут здобули кияни Микола Рубис і Таїсія Шульга (тренер – Сергій Грицак), на другому місці южноукраїнська пара Дмитро Чорний та Ірина Чуб (тренер – Людмила Самчинська), бронзові нагороди у дніпропетровців Влада Лосева та Христини Чабан (тренер – Андрій Бабій), на 4 місці ялтинська пара Олег Фалин і Тетяна Бикеєва (тренер – Руслан Висоцький), п’ятими стали Данило Панченко та Єлизавета Буханова з Южноукраїнська (теренер – Людмила Самчинська), шоста позиція турніру за ялтинцями Данилом Бойком та Дариною Бойко (тренер – Висоцький Руслан). А також було проведено чемпіонат області в усіх вікових категоріях.      

Добре на турнірі був представлений клуб «Натхнення» (один з головних організаторів) – 66 пар в різних вікових категоріях. Крім цього, саме представники КСТ «Натхення» оригінальними постановками відкривали вечірню частину кожного дня змагань. Всіх учасників турніру дуже тепло приймали місцеві глядачі, оскільки першість такого рівня місто приймало вперше.

Прес-служба ВФТС

{social}

{iarelatednews articleid=»1452,1408,1339,1320″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *