Тарновецький і Котляр – чемпіони України з «Динамічної піраміди»

altУ житомирському більярдному клубі «Арена» відбувся чемпіонат України з більярдного спорту у дисципліні «Динамічна піраміда». Склад спортсменів, як за кількістю, так і за рівнем, підібрався досить солідний. У чоловічому заліку за перемогу в турнірі змагалися 64 гравця з 16 регіонів. Серед них Данило Безуглов, Олександр Бойко, який отримав на відкритті турніру посвідчення майстра спорту, Максим Коліжук, Вадим Корягін, Артем Моїсеєнко, Артур Півченко, Ярослав Тарновецький та інші найсильніші більярдисти України.
У жіночому турнірі за звання чемпіонки боролися 14 спортсменок з 7 регіонів. Серед них можна виділити сильних киянок Заряну Притулюк, Ганну Котляр, Вікторію Іванову, Наталію Косяк, Тетяну Мелихову, вінничанку Тетяну Тучак і Настю Ковальчук, яка була заявлена за Донецьк.
Матчі у чоловічому заліку проходили до 4 перемог на стадії кваліфікації, до 5-ти в олімпійці і до 6-ти у фіналі. Жінки грали кваліфікацію до 3 перемог, зі стадії олімпійки – до чотирьох.
У півфіналах чоловічого турніру з явною перевагою перемогли фаворити – Сергій Петраш і Ярослав Тарновецький. Михайло Онищенко зумів виграти у Петраша всього 1 партію, а Максим Коленко і зовсім програв Тарновецький «насуху» – 0:5. Відзначимо, що Ярослав на шляху до фіналу практично нікому не віддавав більше однієї партії. Найважчим суперником для нього виявився киянин Владислав Прохоренко, який зумів виграти три партії.
Не став винятком і фінальний поєдинок. Тарновецький з ходу склав дві партії з кия, одну з них під нуль: 8:3, 8:0. Потім Сергій одну відіграв, але більшого добитися не зумів. Ярослав був точним і холоднокровним. Підсумковий рахунок – 6:1 на користь Тарновецького, який став чемпіоном України.
Ганна Котляр досить впевнено переграла у фіналі жіночого турніру Оксану Подкаленко. Оксані вдалося виграти першу партію 8:5, однак потім чотири поспіль взяла Котляр: 8:0, 8:5, 8:4, 8:4. Бронзові нагороди у Наталії Косяк і Вікторії Іванової.