Тарновецький і Ковальчук – бронзові призери ЧЄ з «Вільної піраміди»

billiard-Osminin-MironovaПеремогами росіян Владислава Осьмініна і Діани Миронової завершився в Ростові-на-Дону чемпіонат Європи з більярдного спорту у дисципліні «Вільна піраміда».

Кількісна перевага росіян на турнірі у результаті втілилася в 4 виграних медалі, дві з яких найвищої проби.

Українська збірна мала хороші шанси на перемогу в чоловічому турнірі, але зазнала серйозних втрат в 1/8-й і 1/4-й фіналу, і до півфіналу добрався лише Ярослав Тарновецький. Після яскравого камбеку в поєдинку з Євгеном Куртою чернівецький «Торнадо» по праву вважався фаворитом турніру. Але в півфінальному матчі Ярослав був мало схожий на себе. Чемпіон Європи серед юнаків 2011 року Сергій Гориславець (Росія) абсолютно не знітився перед грізним суперником і провів прекрасний матч, що завершився результатом 6:2. З таким же рахунком в іншому півфіналі Владислав Осьмінін переграв віце-чемпіона світу Армена Габріеляна.

Фінал пройшов з явною перевагою Осьмініна, якого активно підтримувала місцева публіка. Втратити можливість стати чемпіоном Європи у своєму рідному місті Владислав просто не мав морального права. У кількох партіях його суперника рятував відвертий фарт, проте зібрана, методична і точна гра Осьмініна поступово схилила чашу терезів на його сторону. Підсумковий рахунок – 7:4, Владислав переймає титул чемпіона Європи у нашого Євгенія Талова.

У жіночому заліку останній недостаючий титул у свою колекцію трофеїв добула росіянка Діана Миронова. По ходу турніру майбутня чемпіонка Європи просто змітала усіх на своєму шляху. Під гарячу руку їй потрапили й українки Заряна Притулюк і Ганна Котляр. Найбільш показовим став фінал, в якому менш ніж за годину Миронова здолала білоруску Ольгу Добриян з рахунком 5:0(8:0, 8:3, 8:5, 8:1, 8:1).

Найкращим результатом української команди в жіночому заліку стала бронзова медаль Анастасії Ковальчук з Кременчука.

{social}

{iarelatednews articleid=»1073,1035,995″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *