Тарновецький переміг Паламаря у фіналі «Чудової вісімки»

altУ вирішальному матчі престижного турніру з більярдного спорту у дисципліні «Вільна піраміда» «Чудова вісімка 2011» (відкритий кубок Санкт-Петербурга), як і торік, зійшлися двоє українців – Ярослав Тарновецький з Чернівців та Олександр Паламар з Харкова.
Матч двох сильних і гідних один одного суперників виправдав очікування уболівальників. Тут була інтрига, напружена позиційна боротьба з відіграшами і партії, зібрані з кия. Тарновецький розпочав впевненіше і повів 2:0 за партіями, але Паламар зумів знайти свою гру і незабаром уже він вів перед – 3:2, і Ярослав, котрий ставав усе серйознішим і стурбованішим, взяв перерву. 
Відпочинок явно пішов Тарновецькому на користь, він мобілізувався і знову почав демонструвати таку ж потужну й ефективну гру, як на початку матчу. Ще одну партія він віддав товаришу по збірній, лише коли рахунок був уже 7:3 на його користь (матч грався до восьми виграних партій). Але то був лише поодинокий контр-випад – уже в наступній партії Ярослав Тарновецький оформив остаточний рахунок (8:4) і свою третю перемогу у турнірі «Чудова вісімка».
{social}
{iarelatednews articleid=»956,858″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *