Тарновецький знову у фіналі «Чудової вісімки»

altПерший півфінал престижного турніру з більярдного спорту у дисципліні «Динамічна піраміда» «Чудова вісімка» у вівторок зіграли в російському Санкт-Петербурзі. Зустрічалися українець Ярослав Тарновецький та росіянин Володимир Петушков.
У цій зустрічі блискуча переможна серія Тарновецького у «Чудовій вісімці» продовжилася: це вже восьма поспіль перемога «Торнадо» на цьому престижному міжнародному турнірі. Крім того, лише два дні тому Ярослав встиг відзначитися ще й у Києві: спочатку пройшов відбір до збірної України на чемпіонат світу з «Вільної піраміди», а потім, того ж дня, виграв Кубок клубу «Лідер».
У поєдинку з петербуржцем Петушковим 21-річний Тарновецький кілька разів поступався в рахунку по ходу матчу, але в підсумку все-таки зумів вирвати перемогу з рахунком 8:5.

Тепер Ярославу залишається лише дочекатися свого суперника по фіналу, яким стане або українець Олександр Паламар, або молдаванин Віджай Дрангой, які зіграють 15-го листопада. Нагадаємо, що у тогорічному фіналі «Чудової Вісімки» зустрічалися саме Тарновецький і Паламар. 

{social}

{iarelatednews articleid=»841,546,445,189″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *