Тетяна Ахмаметєва – найкраща спортсменка Європейської федерації пауерліфтингу 2011

altЗа підсумками спортивного 2011 року Європейська федерація пауерліфтингу назвала імена найкращих. Переможці визначалися шляхом аналізу виступів спортсменів на чемпіонатах Європи та світу. 
Нагадаємо, що українські пауерліфтери найкращими у Європі визнавалися двічі: у 2005 році – Заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу та дворазова чемпіонка Всесвітніх Ігор Лариса Соловйова; у 2010 році – Заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи та світу Єлизавета Бирук. 
І ось знову, другий рік поспіль, найкращою на континенті названо українку: Заслуженого майстра спорту України, чемпіонку Європи, срібну призерку чемпіонату світу Тетяну Ахмаметєву з Кам’янець-Подільського.
У 2011 році Тетяна взяла участь у таких міжнародних стартах:
3-7.05 – чемпіонат Європи. 1 місце. Присідання – 220 кг (рекорд Європи), жим лежачи – 137,5 кг, тяга станова – 202,5 кг. Сума триборства – 560 кг. В абсолютній першості за формулою Вілкса Тетяна посіла третє місце.
25-29.05 – чемпіонат світу з жиму лежачи. 3 місце – 132,5 кг.
8-13.11 – чемпіонат світу. 2 місце. Присідання – 230 кг (рекорд світу), жим лежачи – 145 кг, тяга станова – 207,5 кг. Сума триборства – 582,5 кг.
Тетяна поділилася з нами своїми враженнями від року, що минув, та розповіла, кому вона найбільше вдячна за свої досягнення. «Кожні змагання, у яких я беру участь, надзвичайно важливі для мене і всі надзвичайно дорогі моєму серцю. У році, що минув, мені вдалося багато чого досягти, за що дуже вдячна Богу. Найяскравішим спогадом став виступ на чемпіонаті світу в Чехії, де мені підкорилися два світові рекорди у присіданнях, я до цього довго йшла. Відчувала, як мені допомагали вставати всі ті люди, які в мене вірили: мама, тренер, коханий, рідні люди та друзі – всім їм дуже вдячна. Загалом цей рік був досить важким для мене, та й, напевне, для багатьох з нас, але я хочу побажати всім нам у 2012 ще більшої віри, витримки та сили духу! Нехай він буде неймовірно щасливим та піднесеним!!!»
Вітаємо Тетяну Ахмаметєву та її тренера Вадима Воронецького із високим досягненням і бажаємо нових тріумфів у 2012 році!
{social}
{iarelatednews articleid=»928,927,590,503″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *