Титул чемпіона з алтимат фрізбі знову в Україні!


frees_1_2Перемогою київської команди «
Gigolo» завершився відкритий чемпіонат України з алтимат фризбі, організований Українською федерацією літаючих дисків. Змагання проходили на газоні стадіону ЦСКА у форматі 7х7.      

В турнірі взяли участь 16 команд з Києва, Одеси, Полтави, Харкова, Черкас, Львова, Івано-Франківська, Кишинеу, Бреста, Мінська та Москви.

Всі матчі на турнірі проходили на високому рівні, і, звичайно ж, апогеєм та справжньою окрасою турніру став фінал.

Цьогоріч, кияни в більш як двогодинному фінальному протистоянні з московською командою «Lucky Grass»  зуміли повернути титул чемпіона з алтимат фрізбі в Україну. Спершу гра йшла на рівних й рахунок був нічийний, однак наприкінці першої половини зустрічі, завдяки вдалим діям у захисті та відмінним контратакам «Gigolo»  зуміли вийти вперед з відривом у чотири очки. Ближче до завершення матчу втома почала даватися взнаки, і обом командам ставало все важче й важче віддавати «останній» пас в зону суперника. Особливо видовищною та інтригуючою виявилася кінцівка зустрічі – кияни зупинилися за крок до «переможного кидка», а москвичі впевнено скорочували рахунок, зумівши зменшити розрив до 3 очок. Проте київська команда, сконцентрувавши в своїх руках та головах характер, силу волі й професійні навички, провела швидку атаку і зуміла-таки здобути для себе таку важливу та бажану перемогу.

Окрім перемоги на турнірі, у команди «Gigolo» є ще одне важливе досягнення – їхнійfrees_1_1 гравець, а саме Олександр Костенко, став MVP чемпіонату. У своєму коментарі інтернет-виданню Adrenaline.in.ua Олександр сказав, — «Те що я отримав MVP – перш за все не моя заслуга, а заслуга усієї команди. Вдячний також команді суперників – «Lucky Grass» – за те, що дозволили зробити свято для глядачів, і продемонструвати гру, достойну фіналу. Переповнює радість від того, що звання чемпіона повернулося в Україну, і дякую глядачам за підтримку, яка допомагала у важкі моменти! Грайте у алтимат! »

Насамкінець, нагадуємо, що відритий чемпіонат України з алтимату це не лише боротьба за внутрішнє чемпіонство, а ще і можливість отримати путівку у Європейську клубну серію, в нашому випадку, — серед країн південно-східної секції (Україна, Білорусь, Молдова, Румунія). Отож, уже наступного року чекатимемо новин про наших хлопців із міжнародних «алтимат арен» і сподіватимемося, що новини ці будуть втішними для нас.

Фотографії з турніру Ви можете подивитися у нашій галереї.

{social}

{iarelatednews articleid=»1246,1223,1195,1148″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *