Ткаченко – чемпіонка Європи з шашок-100, Мотричко – срібна призерка

shashki-100-Daryna-TkachenkoУ столиці Угорщині Будапешті відбувся 6-й чемпіонат Європи з бліц-гри у міжнародні шашки (на 100-клітинній дошці). Жіночий турнір завершився цілковитим тріумфом України: Дарина Ткаченко з Торезу Донецької області, яка нині проживає у Франції, стала чемпіонкою континенту, а одеситка Вікторія Мотричко – срібною призеркою. Бронзова нагорода у представниці Росії Айгуль Ідрісової. Ще дві українки – Ольга Балтажі і Вікторія Біла – посіли відповідно четверте і п’яте місце.

Обидві наші спортсменки у 12-ти турах здобули по 5 перемог. Але Мотричко зазнала двох поразок проти однієї у Ткаченко і відстала від подруги по команді на один бал.

Дарина Ткаченко – визнаний майстер саме у шашках-100, справжня світова зірка у цьому різновиді інтелектуальної гри. Вони – чотириразова чемпіонка світу і дворазова чемпіонка Європи серед дорослих з класичного варіанту міжнародних шашок, багаторазова переможниця дитячих і юнацьких турнірів.

shashki-100-Victoria-MotrychkoТак само, як і Ткаченко, Вікторія Мотричко почала займатися шашками у 10 років. Але спеціалізується вона на 64-клітинних шашках, де здобула титул чемпіонки світу та Європи. Але і на великій дошці показує відмінні результати: не раз була призеркою найбільших змагань на юнацькому рівні, а у 2011-му році стала бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед дорослих.

До речі, зараз Вікторія проводить в інтернеті унікальний експеримент: грає матч Мотричко проти усього шашкового світу. Щоб приєднатися до гри, необхідно на електронну адресу jacek@pcbest.pl надіслати листа, в якому вказати свій хід. Слідкувати за перебігом матчу можна за цим посиланням.

{social}

{iarelatednews articleid=»1313″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *