Ткаченко і Білошеєв – бронзові призери Всесвітніх інтелектуальних ігор

altУкраїнські майстри шашок Дарина Ткаченко і Сергій Білошеєв стали призерами Всесвітніх інтелектуальних ігор, що завершилися у Пекіні.
Дарина Ткаченко посіла третє місце у турнірі з міжнародних шашок на 100-клітинній дошці. Українка виграла 3 зустрічі і двічі програла. У боротьбі за бронзу за додатковими показниками їй вдалося обійти росіянку Тамару Тансиккужину. Чемпіонкою у цьому розділі програми стала Ольга Федарович з Білорусії, друге місце посіла Зоя Голубєва з Латвії. Ще одна українська шашистка Вікторія Мотричко фінішувала шостою.
Сергій Білошеєв у змаганнях із шашок-64 після колового турніру вийшов на серію матчів за бронзову медаль проти свого давнього суперника з Росії Олега Дашкова. Суперники ці практично рівні за класом, але цього разу сильнішим виявися український гросмейстер – 7:5. Золото і срібло у росіян, відповідно у Гаврила Колесова і Володимира Скрабова.
Не виправдалися наші медальні очікування у змаганнях шахістів. Без медалей повертаються додому наші Василь Іванчук і Руслан Пономарьов, які в усіх трьох видах програми (швидкі шахи, бліц, гра наосліп) опинилися за межами трійки призерів. Не змогла повторити свій успіх у рапід-турнірі (срібна медаль) й Катерина Лагно. Радіємо за нашу землячку Ганну Музичук, яка виборола бронзову нагороду у бліці. Щоправда, львів’янка нині виступає під прапором Словенії.
У підсумку в загальнокомандному заліку Україна з однією срібною та двома бронзовими медалями розподілила 11-12-те місця з командою Азербайджану. Переможцями стали китайці, у чиїй скарбничці 11 нагород (8 золотих – 1 у спортивному бриджі, 3 у шахах, по 2 у го та сяньци; 2 срібні та 1 бронзова). На другому місці команда США (4 золота – усі у бриджі, 1 срібло і 4 бронзи). На третьому – Росія (3 золота – 1 у шахах, 2 у шашках, 2 срібла та 1 золото). Загалом на World Mind Games було розіграно 19 комплектів нагород.
{social}
{iarelatednews articleid=»955″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *