Топ-10 Сергія Топишка на старті КС-2017 зі скелелазіння

climbing_world-cup-2017_1st_stage_kazbekova_topishkoМинулими вихідними в Майрінґені (Швейцарія) розпочали новий сезон Кубку світу зі скелелазіння. В рамках першого етапу відбулися змагання з боулдерингу. З-поміж 200 учасників з-понад 20 країн світу виступили Сергій Топишко з Києва та Євгенія Казбекова з Дніпра (на фото), нещодавні переможці Кубку Нідерландів з боулдерингу.

Найкращий результат серед двох учасників від України продемонстрував Сергій. Він – десятий за підсумками етапу. Киянин вийшов у півфінал, набравши максимальну кількість балів у своїй кваліфікаційній групі, адже зумів побороти п’ять боулдерингових проблем за 15 спроб. Проте розвинути свій успіх і потрапити до фінальної шістки Топишкові не вдалося.

На рахунку Євгенії Казбекової участь у відбірковому етапі і загальна 31-а позиція в рейтингу серед жінок.

Переможцями першого етапу Кубку світу зі скелелазіння 2017 року стали Шона Коксі з Великобританії та Кокоро Фуджі з Японії.

Варто зазначити, що фінальної частини змагань торкнулися зміни, тепер на трасу у фіналі дається чотири хвилини для кожного учасника, і якщо він не встигає подолати маршрут до закінчення відведеного часу, спортсмен повинен бути зупинений.

Другий етап КС-2017 зі скелелазіння прийматиме китайський Чунцін з 22 по 23 квітня.

Нагадаємо, що спортивне скелелазіння від серпня 2016 року є олімпійським видом спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *