Топ-20 на молодіжному ЧС-2016 з латини

dancesport_zapolsky-chornenka_balticGP-201617 грудня у Ризі (Латвія) в рамках триденного танцювального марафону Baltic Grand Prix 2016 були розіграні нагороди Першості світу з латини в категорії «Молодь» (WDSF). Україну презентували дві пари – Владислав Запольський-Анастасія Чорненька (на фото) та Ярослав Совєтченко-Олександра Семененко.

Найкращий результат в активі чинних чемпіонів України з латини Владислава Запольського-Анастасії Чорненької. Вони посіли 17-е місце серед 71-ї пари. Трохи не вистачило українцям потрапити до складу 13-ти кращих, які пройшли до півфінальної стадії.

Ярослав Советченко з Олександрою Семененко змогли подолати тільки перший раунд. У підсумку вони посіли 39-й рядок.

Молодіжний Чемпіонат світу 2016 року виграли господарі змагань Денис Гудовський— Мегія Дана Моріте. Компанію чемпіонам з Латвії на п’єдесталі пошани склали два російських дуети – Дмитро Кулебакін-Марія Чорних, срібні призери, а також Олексій Коробченко- Анаїт Абрамян, бронзові нагороди.

Додамо, що Владислав Запольський і Анастасія Чорненька у листопаді зупинилися за крок до десятки найсильніших на Чемпіонаті світу з десяти танців серед молоді, який також проходив у Латвії. Окрім того, вони стали восьмими на континентальній першості влітку, завершивши змагання в півфіналі двоборства.