Топ-3 на Pareti Squash Open 2016 в Києві

squash_pareti-2016Цими вихідними в столиці України розіграли нагороди міжнародного турніру зі сквошу Pareti Squash Open 2016. Учасники могли заявитися в категорію PSA у чоловіків та жінок, категорію Elite, а також в аматорські чоловічі й жіночі змагання. Господарі події виграли практично у всіх розділах, окрім PSA-Men, де перемога дісталася італійцю Стефане Галіфі.

В PSA-Women не було рівних Аліні Бушмі. У фінальному двобої вона грала проти полячки Пауліни Кживицької. Українка не віддала жодної партії опонентці – 3:0 (11:6, 11:9, 11:1). Близькою до нагород в цій категорії була ще одна українка Ліана Сардак, однак у матчі за бронзу вона поступилася представниці Греції Елізі Каргіоті – 3:1 (12:10, 5:11, 16:14, 11:5).

В Elite всі медалі дісталися українським сквошистам. За золото у принциповому протистоянні билися Костянтин Рибальченко і Валерій Федорук, переможцем з якого вийшов капітан національної збірної. Рибальченко здолав Федорука в чотирьох тяжких сетах – 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:4). Бронза «Pareti Squash Open» на рахунку Дениса Подворного. Перший номер посіву віддав стартову партію і взяв наступні три під час зустрічі з Дмитром Погребняком – 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:7).

Категорія Amateurs-Men залишилася за Олександром Стижком. У вирішальному протистоянні він переміг Ігоря Крехтюка – 2:1 (10:12, 11:8, 11:7). Amateurs-Women виграла Ірина Задворна, яка без шансів провели сутичку за золото проти Ганни Немцевої – 2:0 (11:6, 13:11). Бронзовими призерами аматорського турніру стали Олег Горошотченко й Олександра Воронкіна.

Нагадаємо, в грудні вперше в історії українського сквошу було проведено національну першість серед юніорів.