Тренування з підвищеною відповідальністю

bodyfitnes-Olga-KaravaevaНа початку травня пройдуть чемпіонати Європи з бодібілдингу і фітнесу: 3-го числа стартують змагання серед чоловіків, пар, юніорів та майстрів, а 11-го – змагання серед жінок, з чоловічого фітнесу та атлетик-фітнесу.

Незадовго до цих турнірів наші спортсмени отримали нагоду перевірити власні сили в бойових умовах: у Дніпропетровську пройшов престижний турнір з бодібілдингу, бодіфітнесу і бікіні «Кубок Дніпра». У чоловічому бодібілдингу дуже видовищною була боротьба за першість в категорії понад 90 кг, пише ironworld.ru. Представник України Олфатманеш Амірбахман здобув перемогу, узявши реванш у титулованого білоруського атлета Михайла Беспалова за поразку двома днями раніше на Кубку Харкова.

Відзначимо також, що на «Кубку Дніпра» відбулося переможне повернення на змагальну сцену після дворічної перерви чемпіонки України з бодіфітнесу 2008 року Ольги Караваєвої.

«Переповнюють емоції! Це був мій перший вихід на сцену після тривалої перерви, тому успішний початок сезону надає більше упевненості і сил. Хочу зберегти такий результат – золоту медаль і абсолютну першість – на усіх змаганнях, адже попереду найвідповідальніший старт – чемпіонат Європи! Що стосується самого турніру – хороша організація, привітна публіка, повний зал», – прокоментувала свій успіх і організацію змагань в Дніпропетровську Ольга.

Переможці «Кубку Дніпра»:

— бодібілдинг, до 70 кг – Олексій Богатирьов;

— бодібілдинг, до 80 кг – Андрій Ярмола;

— бодібілдинг, до 90 кг – Анатолій Сорокін;

— бодібілдинг, понад 90 кг – Олфатманеш Амірбахман;

— бодіфітнес – Ольга Караваєва;

— бікіні – Тетяна Приходько.

{social}

{iarelatednews articleid=»935,895″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *