Третій рік поспіль пляжне регбі було представлене на Пляжних іграх в рамках фестивалю Z-Games!

Вже втретє в рамках спортивно-музичного фестивалю Z-games відбувся турнір серед кращих команд з пляжного регбі UBG Rugby Cup Pro-Tournament.

Участь у змаганнях взяли 3 жіночі команди та 5 чоловічих. Цьогоріч учасники фестивалю мали можливість побачити практично весь склад збірної України 10-річної давнини.

Серед гравців варто відзначити гру: Ольги Суркової, яка залишається неперевершеним гравцем, навіть по-закінченню кар’єри, Нарека Манукяна – капітана команди «REBELS», Андрія Білоусова — спортсмена, який віддає улюбленому спорту частину себе, Олександра Коровіна – який багато років відіграв у збірній України і тепер тренує дітей та розвиває спорт, а також Віктора Баранова – активного популяризатора пляжного регбі в Україні капітана київських команд «РК Київ» та «Ветер».

Звісно цей турнір був фановим, гра м’якішою, ніж та до якої звикли завзяті шанувальники, проте на чоловічому фіналі команди змагались не на жарт, а глядачі відмітили, що останній чоловічий матч не відрізнявся від чемпіонату України.

Дівчачі команди розділи між собою наступні рядки турнірної таблиці:

1 – «Дрім Тім»

2 – «Білі Ангели»

3 – «Отрада».

Призерами чоловічого золіку стали:

1 – «REBELS»

2 – «Ветер»

3 – «Збірна пляжників Києва».

Особливою родзинкою турніру стала фінальна гра, де збірна команда дівчат зіграла проти чоловічої команди «Ветер». Як пояснив Віктор Баранов, така практика є досить популярною під час тренувань жіночих команд. Як виявилось, дівчатам дуже корисно грати у таких матчах. Чоловіки, звісно, дещо стримують власні сили, але при цьому вони все одно відрізняються тактикою та стилем гри, тож граючи з ними, дівчата отримують реально безцінний досвід, тренують тактичні маневри та вчаться вигравати хитрістю.

Цього разу гра була суто показовою та ніяк не впливала на результати, тому команди радо вийшли на майданчик, а дівчата взагалі змішались команди періодично замінюючи одна одну.

«Крута атмосфера фестивалю приносить ще більше задоволення від гри. Ми вдячні Спортивному комітету України за те, що запрошують до участі у таких заходах. Я для українського регбі хочу побажати: глядача, відвідувача, вболівальника, а також азарту гравцям, більше таких пляжних турнірів як цей та більше ігор» — коментує захід Віктор Баранов, який хоч і з травмованою рукою, але все одно зіграв на Чорноморському узбережжі.   

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *