Трійки призерів КУ-2017 в стандарті й латині

 wdsf_cupofukr-2017Нещодавно в Києві відбувся розіграш Кубку України 2017 року з танцювального спорту. Представляємо Вашій увазі топ-3 результатів у стандартній та латинській програмі серед дорослих і молоді.  

Кращими серед дуетів, які виконували повільний та віденський вальси, танго, фокстрот і квікстеп, стали Роман Редзюк/Єлизавета Басюк з Києва. Вони були першими в кожному виді. Впевнено другими у фіналі йшли Ярослав Семененко/Александра Піщек (Варшава). Трійку замкнули  кияни Олександр Мазур/Марина Демина, які випали з трійки претендентів лише в танго. Примітно, що київські дуети є вихованцями одного тренера – Давида Мхітаряна. Срібні призери тренуються в Руслана Бутко.

Загалом у турнірі дорослих зі стандарту боротьбу вели 14 пар.

Перше місце в кожному з п’яти танців латинської програми – а це самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль і джайв – посіли Роман Гербей/Оксана Лук’яненко з Южноукраїнська, яких тренує Людмила Самчинська. Другий рядок зайняли Олександр Іоргов/Марина Мітєва (тренер Сергій Кравчук). Олександр Добровольський/Валерія Шкиря, вихованці Євгенії Сікорської та Дмитра Капустинського, взяли бронзову нагороду. Додамо, пари-володарі другого та третього місця представляють місто Одесу.

Усього на змаганнях з латини взяли участь 21 дует.

В рамках розіграшу КУ-2017 серед молоді близькими до золотого дублю виявилися Владислав Запольський/Анастасія Чорненька. Київський танцювальний тандем, який тренується під керівництвом Ірини Жебрак та Юрія Сенченка, виграв латину і титул віце-чемпіонів у стандарті. Нагадаємо, що Запольський/Чорненька на молодіжному ЧС з десяти танців зупинилися за крок до десятки найсильніших, а на континентальній першості стали восьмими у двоборстві.

Кубкова національна молодіжна першість у стандарті залишилася за Максимом Горячком/Іриною Гевал з Хмельницького, вихованцями Оксани та Мар’яна Чолан. Третє місце серед 18 пар-учасниць  посіли кияни Ярослав Верба/Ярослава Шикинь, яких тренує Сергій Грицак і які були кращими у віденському вальсі. В латині компанію Запольському/Чорненькій на п’єдесталі пошани склали львів’яни Владислав Степанський/Ірина Будинкевич (тренери Маркіян та Ірина Муж) та київський дует Олексій Шевченко/Єлизавета Грінченко (тренуються в Тетяни та Юрія Сенченко). Загалом 19 молодих пар претендували на перемогу в латинській програмі.

А вже незабаром – 4 березня – Харків прийматиме етап Кубку світу 2017 року серед професіоналів в європейській програмі (WDSF).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *