Тріумф каратистів в Ізраїлі! Українська збірна увійшла у п’ятірку найкращих на ювілейній 20 Маккабіаді.

Маккабіада – це єврейський аналог Олімпійських ігор, який проходив в Ізраїлі та цього року зібрав 10 тисяч спортсменів з 80 країн світу. Спортсмени з різних куточків світу боролись за 2100 медалей у 47 видах спорту. Україну представляла рекордна для нашої країни кількість спортсменів – 70 осіб. Національна збірна змагалась у 9 видах спорту та загальною кількістю виборола 26 нагород (9 золотих, 10 срібних, 7 бронзових) та за командним заліком посіла високе 5 місце!

Найбільшу кількість золота збірній принесли каратисти. Три золоті нагороди здобули Олександр Розенберг (м. Одеса), Ілля Коваль (м. Одеса) та Олександр Кічерман (м. Харків). У перший день змагань Ілля Коваль виборов золото у дисципліні «ката» серед юніорів, всі п’ять своїх поєдинків він перемагав, не залишаючи жодного шансу суперникам. Олександр Розенберг здобув чемпіонський титул у дисципліні «куміте» вагової категорії до 84 кг. На другий день Олександр Кічерман у ваговій категорії до 68 кг серед юніорів виграв бій за три секунди до фінальної сирени.  

Президент Ізраїльської федерації карате вручив шефу місії Ігорю Левенштейну особливу нагороду за успішний виступ української команди.

Також варто відмітити, що знаменосйем української збірної був Олександр Розенберг

Довідково: Маккабіади проводяться з 1932 р. Найбільш чисельними на 20-й Маккабіаді були збірні Ізраїлю (2500), США (1100), Аргентини (690), Австралії (560), Бразилії (470), Канади (470). Урочисте відкриття ювілейної 20 Маккабіади відбувалось в Єрусалимі на стадіоні «Тедді».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *