Троє юних українців здобули медалі на європейському турнірі зі скелелазіння

В місті Арко (Італія) завершились найпрестижніші в Європі дитячі змагання зі скелелазіння ARCO ROCK JUNIOR 2018. В арсеналі Українців 3 нагороди: срібло в Руслани Арнаут та 2 бронзи в Дар’ї Березовської та Тимура Дятлова.

Загалом Україну представляли 14 юних спортсменів. Скелелази змагались трудності, болдерингу та швидкості, а призові місця розподілялися за олімпійським принципом — за підсумковими результатами у багатоборстві, коли враховуються результати в кожній окремій дисципліні. 

За підсумками змагань найвищі позиції в своїх вікових групах зайняли харківські скелелази. 2 місце: Руслана Арнаут виборола І місце в болдерінгу, ІІ в трудності та стала 10 у швидкості. За підсумком багатоборства Руслана здобула срібло турніру. Дар’я Березовська теж стала кращою в болдерингу, посіла ІІ місце в трудності та стала 14 в швидкості. Ці результати дозволили Дар’ї стати бронзовою призеркою турніру. Ще один володар бронзи Тимур Дятлов досяг сого результату виборовши два перших місця в болдерингу та трудності, але у швидкості, на жаль, не влучив по «хлопушке», хоча за часом йшов на перший результат. Тут Тимур залишився на 37 місці.

Інші українці не здобули медалей змагань, але потрапили в призові місця в окремих видах. Так, Внуков Максим став третім в трудності, а Мозолевич Денис та Ніна Вознюк — треті в швидкості.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *