Троє українців виступили на п’ятому етапі Red Bull Cliff Diving

altНа найбільшому озері Італії Гарда пройшов черговий етап чемпіонату з екстремальних стрибків у воду Red Bull Cliff Diving. Озеро Гарда розташоване біля південного підніжжя Альп у котловині льодовиково-тектонічного походження – і саме тут 13 сміливців стрибали з платформи на 27-метровій висоті у воду (глибина акваторії на місці змагань – понад 5 метрів).
Серед учасників цього разу було одразу троє українців – досвідчений Слава Поліщук, чемпіон світу 96-го року, та брати-близнюки з Маріуполя Олександр і Геннадій Куценки. Якщо Сашко уже виступав на попередніх етапах серії цього року, то для Геннадія італійські змагання були дебютом – він отримав вайлд-кард від організаторів. 
Можна упевнено говорити, що оргкомітет не помилився і не пошкодував про своє рішення – Геннадій Куценко продемонстрував високий потенціал, складні стрибки, а післ кваліфікації узагалі йшов на третьому місці. Щоправда, утриматися на цій позиції не вдалося – досвідчені суперники у фіналі «обскакали» 28-річного українця. 
У підсумку найвищі оцінки отримав чинний чемпіон і лідер нинішнього сезону британець Гері Хант. Для нього це вже третя перемога поспіль на етапах серії Red Bull Cliff Diving – після французької Ля Рошель і грецьких Афін. Другим на озері Гарда став росіянин Артем Сільченко, третім – чех Міхал Навратіл. Вони і є головними конкурентами Ханта у боротьбі за перемогу в загальному заліку. 
Найкращим з наших став Слава Поліщук – 6-те місце. Геннадій Куценко фінішував з восьмим результатом, а його брат Олександр – з 11-м.
Загалом змагання пройшли на рівні і, найголовніше, без травм – хоч спортсмени і відзначали певні складні моменти. Міхал Навратіл: «Тут проблема не у вітрі чи температурі повітря, а у тіні від платформи. Через неї було важко роздивитися, де ж вода і як далеко до неї ще летіти».
Наступна зупинка кліфф-дайверів у Бостоні, США, 20-го серпня. А вже 4-го вересня – фінал року у Ялті, Україна!
{social}
{iarelatednews articleid=»573,422″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *