Три чемпіони та пятеро призерів повертаються з ЧС з Муей-Тай

В місті Бангкок (Таїланд) збірна України з таїландського боксу Муей-Тай завершила свій виступ на чемпіонаті світу серед юніорів. Україну представляли 17 спортсменів.

Результатом збірної став доробок з 8 медалей: 3 золотих, 4 срібних та 1 бронзова.

Чемпіонами світу серед юніорів стали: Бачинський Філіп (в.к. 54 кг), Єременко Владислав (в.к. 71 кг) та Скуріхін Єгор (в.к 81 кг). Срібло вибороли: Радова Ксенія (в.к. 54 кг), Колоколов Михайло (в.к. 40 кг), Опара Владислав (в.к. 57 кг) та Мустафаєв Шаміль (в.к. 67 кг). Бронза у Савченко Дар‘ї (в.к. 48 кг). В битві за вихід у фінал українка не подужала спортсменку з Америки та поступилась Маілі Гараз.

Як повідомляє Українська федерація таїландського боксу, день фінальних поєдинків був для нашої команди дуже насиченим та повним пристрастей. Так, шлях до медалей розпочався з поразок, і з семи фіналістів четверо українських бійців поступились своїм золотом суперникам.  Колоколов Михайло переміг у першому раунді, але програв бій росіянину Амірхану Закрієву. Опара Владислав бився із тайцем Джирасаком Айрманом, але теж не зумів його подолати. Мустафаєва Шаміля переміг представник Туреччини Ерден Таха Дінджер. Радова Ксенія дуже сильно хотіла перемогти, проте росіянка Єлизавета Іват була сильнішою.

Після постійних поразок було важко втримати моральний дух та повернути команду в стрій. Але пропри всі переживання під кінець змагань українці взяли себе в руки та подолали всіх суперників, що залишись.

Так титул чемпіона світу Філіп Бачинський виборов у Феруза Давлатова з Узбекистану, Владислав Єременко відібрав перемогу у португальця Гонсала Нойтеса, а Єгор Скуріхін подолав ліванця Халіда Тарафа.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *