Тришин і Никифоров – чемпіони Combat Games в таїландському боксі

altНа Ucrainian Combat Games змагання з таїландського боксу Муей-Тай пройшли у традиційній для цього стародавнього виду яскравій і емоційній атмосфері. Майже як у незапам’ятні часи біля тайських храмів та королівських палаців, билися за перемогу по 8 бійців категорії 60 і 73 кг. Хіба що, на відміну від перших змагань з тайського боксу, в сучасному Муей-Тай (як в любительському, так і в професійному) заборонені удари головою. 
Поєдинки в Муай Тай завжди проходять під супровід традиційної тайської музики, яка задає ритм бою, і Всеукраїнські ігри єдиноборств не стали винятком. Виконується вона на чотирьох інструментах: Пі джава – яванський кларнет, Клонг как – подвійний барабан, Шинг – металеві цимбали, Конг монг – тайський тип барабана. Ритм партії задає кларнет Пі джава. Тайці вважають, що його звук наділений магічними властивостями. Ні для кого не секрет, що музика може впливати на свідомість людини. Вважається, що ритм Вай Кру звільняє свідомість від всіх рутинних думок, розковує психіку бійця, вводить в такий собі стан трансу і дозволяє бійцеві битися на рингу з більшою віддачею і силою. Додаткову емоційну хвилю дають секунданти і тренери, які голосними вигуками вітають кожен вдалий удар, підсічку чи кидок спортсмена.
З огляду на результати спортсменів у цьому році можна було обрати фаворитів, але про перемогу ще до виходу на ринг годі було говорити, адже за перемогу змагалися насправді сильні суперники. 
Свою перевагу на даний момент у вазі 60 кг довів після вдало проведених попередніх боїв і напружених чотирьох раундів фіналу чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року Костянтин Тришин. Срібло взяв Михайло Василіогло, бронзові медалі, також перші в історії Всеукраїнських ігор єдиноборств, вибороли ще юні і перспективні бійці Денис Буч і Вадим Тачанський. 
Якими зусиллями давалися перемоги, можна була тільки поглянувши на виснажених спортсменів одразу після фіналу. Костянтин Тришин, чемпіон UCG з таїландського боксу у вазі 60 кг: «Ну, програвати тут ніяк не можна було, треба було підтверджувати статус, адже за останній час, думаю, я зріс у майстерності, і не хотілося б показати, що я щось десь втратив. Через травму, терпів у фіналі, але зумів перемогти… У першому бою десь пропустив удар в ребра, але нічого дуже серйозного, все нормально. Щодо турніру, то, напевне, вперше в Україні так добре організовані змагання, все чудово. Думаю, вони будуть регулярними».
У фіналі категорії 73 кілограмів суперничали Ігор Москалу з Миклоаєва, який цього року має в активі перемогу на етапі Кубку України, та вже, напевне, значно досвідченіший Віталій Никифоров – чемпіон Європи і світу 2011. Бій був активний, але Віталій Никифоров постійно був трішки попереду і заслужено здобув золоту медаль. Бронза у цій вазі дісталася Андрію Гуляєву та Ігорю Проданову.
Віталій Никифоров, чемпіон UCG з таїландського боксу у вазі 73 кг: «Хотів перемогти тут, відповідно, все робив для цього, дотримувався режиму, і в підсумку все зробив правильно, все в мене вийшло добре. Безсумнівно, найважче було у фіналі, адже мені протистояв боєць, який так само пройшов усіх своїх опонентів, дуже сильний, вольовий хлопець. Десь, можливо, за рахунок тактики вдалося його переграти. Працював більше з довгої дистанції… Взагалі, цей рік дуже успішний для мене – я став чемпіоном Європи, чемпіоном світу, тут переміг. Три медалі цього року золоті. Тьфу-тьфу, щоб не наврочити, щоб і наступного так було. Будемо тренуватися і розвиватися далі. Ігри? Я вважаю, будь-який вклад у спорт, спортивна ініціатива – це перспективно. Ось тут: приділили увагу спортсменам, представили публіці нові для неї єдиноборства – щоб люди мали уявлення про них, подивилися змагання на власні очі, наживо».
{social}
{iarelatednews articleid=»966,961,958″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *