Турецький вояж українських каратистів

kryva_StambulНещодавно у Стамбулі (Туреччина) відбувся черговий етап Прем’єр-ліги Карате1. Серед майже 500 учасників з 54 країн змагалися й 12 українських спортсменів. Найкращого результату досягла представниця Львівщини Катерина Крива.

У ваговій категорії до 50 кг вона впевнено пройшла три попередніх раунди і вийшла до фіналу змагань. У золотій сутичці Крива зустрічалася з господаркою килиму Серап Озцелик. В основний час обидві спортсменки заробили по три бали, тому доля золота була в руках суддів. На їхню думку турчанка краще провела бій за українку. Таким чином, Катерина Крива стала срібним призером етапу Прем’єр-ліги Карате1. Після потрапляння в призи на турецькому етапі Катерина очолила рейтинг своєї вагової категорії, закріпившись в лідерах основного заліку Karate 1.

Окрім успіху Кривої, наша команда має у своєму активі два сьомих місця. З двома звитягами у чотирьох боях повертаються додому Анжеліка Терлюга (55 кг) і Віктор Стефанюк (60 кг).

За підсумками етапу в Стамбулі збірна України посіла 9-е загальнокомандне місце.

Додамо, напередодні Premier League K1 проходив турнір Istanbul Open, в якому за найвищі місця сперечалися кадети і юніори. На цих змаганнях українські каратисти в особі Поліни Гуренко виграли золото серед кадетів у вазі до 47 кг, а її подруга по команді Сьюзен Сенчуковcька стала третьою в категорії 16-17 років у вазі до 53 кг.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *