Турнір з кендо на Кубок Посла Японії

kendo_ambassadorcup-2016У неділю, 6 листопада 2016 року, Київ прийматиме Всеукраїнський турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні.

Спортсмени вестимуть боротьбу як особисто, так і командно. В індивідуальному заліку призи розігруватимуться серед володарів данів (dan cup) і серед володарів кю (kyu cup). Вперше в цьому році в рамках турніру відбудуться особисті змагання серед дітей.

Спеціально для цієї події в Японії розробили приголомшливі медалі. Окрім нагород, переможці та призери турніру отримають дипломи.

Для об’єктивного суддівства організатори запросили спеціальних гостей – керівництво Австрійської федерації кендо, які вже прибули до столиці України і розпочали підготовку до турніру. Допомагати суддям з Австрії буде команда волонтерів.

Відбіркові змагання 6 листопада розпочнуться о 10 годині ранку. Урочисте відкриття та фінали заплановані в цей день на 15 годину.

Всіх охочих, побачити загадкове мистецтво кендо, запрошуємо 6 листопада за адресою: м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 14/21 (ст. м. Дружби народів).

Відзначимо, що захід присвячений 10-річчю Київської Федерації Кендо (КФК).

Організаторами турніру виступили Федерація кендо, іайдо та дзьодо України та Посольство Японії в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України

kendo_ambassadorcup-2016_afisha

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *