Турнір з петанку «Sakura-2017» відзначився рекордною кількістю учасників!

Днями Ужгород приймав у себе міжнародний турнір з петанку «Sakura-2017», до якого долучилась рекордна кількість учасників серед українських турнірів. На момент початку заходу, на турнір було зареєстровано 78 дуплетів, а це 156 учасників!

В змаганнях взяли участь 15 країн: Україна, Бельгія, Франція, Данія, Румунія, Латвія, Литва, Естонія, Росія, Білорусь, Польща, США, Чехія, Словаччина та Угорщина. Україну представляли  жителі Харкова, Сум, Ніжина, Києва, Львова, Івано-Франківська, Копачинець, Хуста, Мукачево та власне Ужгорода.

Найкрупніший турнір розпочався змаганнями тет-а-тет. У грі на виліт переможцями стали Євген Осокін (Росія), Лукаш Томка (Словаччина), Крістапс Боже (Латвія), здобувши золото, срібло та бронзу відповідно. Представник України, Антон Ласько (Ужгород) у змаганнях тет-а-тет посів 7 місце.

Призовими місцями українці відзначилися у дуплетах, де Олександра Шевченко та Валентина Сліж (Ужгород) вибороли золото у турнірі «А».

 

А на завершенні турніру ужгородська команда, у складі Олександри Шевченко, Валентини Сліж та Олени Колодій, здобула бронзу у змаганнях команд-триплетів. Наразі саме ці дівчата є членами збірної України. У боротьбі за третє місце хазяйки турніру здолали інтернаціональний триплет у складі словака Міхаля Дзуріка, киянки Катерини Молчанової та ужгородки Оксани Штефаньо.

 

«Петанк дуже соціальний та дружній вид спорту. Тож петанкістів зачасту об’єднує не лише спортивний інтерес, а і бажання подорожувати та пізнавати нові культури» — зазначає президент Федерації петанку України Олександра Шевченко.

 

Прес-служба Спортивного комітету України

 

margin: 0px 10px 10px 0px

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *