Тисячі стріл заради благодійності

archery-compoundБлагодійний турнір «Різдвяні зустрічі-2013» зі стрільби з блочного лука відбувся у Києві 14-15-го грудня. Десятки спортсменів і мішеней, стріл і луків можна було побачити в галереї Лавра. Кожен охочий міг на собі відчути важкість цього виду спорту, який для України досі залишається незвичним і екзотичним, а от у світі ним займається більше 5 мільйонів людей.

Насичена спортивна програма дала змогу поєднати все найцікавіше. Крім того, що змагалися чоловіки, жінки та діти, був проведений і благодійний турнір на гроші «100 секунд» — один постріл коштував 20 гривень, які йшли до спеціальної скриньки. Переміг тут один з корифеїв блочного луку в Україні Олександр Соколов. Він зазначив, що турнір був проведений вже наприкінці дня, після 7-8 годин змагань, коли вже всі настрілялися. Та попри це було зібрано 1700 грн.

Президент Ліги стрільби з блочного лука Олег Мартиновський розповів, що спробували поєднати спортивну подію з доброчинністю. Це, так би мовити, проба пера і пілотний проект, змагання ці не входять до жодних рейтингів, але всі зібрані кошти будуть передані до дитячої лікарні Охматдит. Зібрано коштів було менше, аніж вкладено в організацію, проте сума все ж солідна – майже 20 тисяч гривень.

Щодо планів на майбутнє, то президент Ліги окреслив найближчі стратегічні плани. Це будівництво лучного стадіону в Києві (мінімальні розміри – 150 на 150 метрів), це організація турнірів міжнародного класу. Звісно, ми не можемо поки рівнятися на Дональда Трампа, який у своєму готелі в Лас-Вегасі проводить комерційний турніри за участю 5 тисяч лучників з божевільним відбором і призовим фондом в мільйон доларів. Але нам є до чого прагнути і над чим працювати.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *