У Броварах відгриміли бої чемпіонату України з ушу саньшоу

altЗ метою формування найсильнішої збірної команди України з ушу саньшоу, яка представить нашу державу на чемпіонаті світу у Туреччині у жовтні, був проведений 5-й чемпіонат України з ушу саньшоу (м. Бровари, Київська обл.).
127 бійців з 13 областей країни взяли участь у змаганнях. Хлібом і сіллю організатори, Українська федерація ушу, привітали і шановних гості чемпіонату: президента Спортивного комітету України Іллю Шевляка та голову Центральної Ради ФСТ «Спартак» Євгена Баженкова.
Змагання проходили на двох майданчиках: на лей-таї відбувалися поєдинки серед дорослих та юніорів, на татамі боролися юнаки. Головний лікар змагань Лариса Квітко забезпечувала максимальну медичну безпеку і допомогу бійцям. Суддівська бригада була сформована винятково із кваліфікованих суддів.
Необхідно відзначити технічний рівень спортсменів, який відчутно виріс у порівнянні навіть із минулим роком. 
Результати командної першості виглядають так:
1 місце – Вінницька область
2 місце – Одеська область 
3 місце – Миколаївська область
Найсильніші бійці України у своїх вагових категоріях:
52 кг – Фатич Максим (Миколаївська обл.)
56 кг – Купіс Станіслав (Хмельницька обл.)
60 кг – Кучко Артем (Донецька обл.)
65 кг – Завірюха Дмитро (Миколаївська обл.)
70 кг – Луначевський Олександр (Одеська обл.)
75 кг – Приходько Артур (Вінницька обл.)
80 кг – Шаран Павло (Вінницька обл.)
85 кг – Ушкалов Леонід (Одеська обл.)
понад 90 кг – Рудковський Олександр (Вінницька обл.)
жінки 52 кг – Дахіна Тетяна (Київська обл.)
жінки 60 кг – Чорна Надія (Вінницька обл.)
Саньшоу (або саньда) – контактний вид єдиноборства, що представляє собою «вільну боротьбу» і увібрав у себе елементи різних традиційних китайських бойових мистецтв. Саньшоу складається з двох основних складових – удари руками і ногами та «шуай джиао» (китайська форма боротьби). Таким чином, саньшоу – типовий комбінований вид єдиноборства, що включає в себе удари, захоплення і кидки. Саньшоу являє собою одну з двох дисциплін на турнірах з сучасного ушу. У Китаї кажуть: «Сан шоу ши вушу де жингуа» (Саньшоу – квінтесенція ушу). Іншими словами, цей сучасний вид єдиноборства увібрав у себе все найкраще з китайських бойових мистецтв. Останнім часом саньшоу швидко набуває популярності в усіх частинах світу. 
Термін «саньшоу» (по-іншому «саньда») перекладається як «вільна (розкріпачена) рука» і відноситься до стилю єдиноборства, яке адекватно відтворює справжній рукопашний бій. Поєдинки із саньшоу проводяться на піднятому бійцівському майданчику, що зветься «лей-тай». Історія боїв на лей-тай перегукується з тими давніми часами, коли дуелі в Китаї проводилися без будь-яких правил, як врукопашну, так і з холодною зброєю, і їх результат часто був смертельним.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *