У Черкасах проїхали 6-й етап Кубку України з ралі

altРалі «Славутич», шостий етап Кубку України, що пройшов у Черкасах, виграв екіпаж Юрія Яковенка і Павла Кононова.
Треба відзначити, що на початку гонки дуель киян з головними суперниками з Донецька, Михайлом і Катериною Анісімовими, розгорталася дуже напружено. До певного часу рахунок йшов у буквальному сенсі слова на секунди – до середини дистанції суперники підійшли з різницею в результатах лише 2,2 с! Однак, друга половина ралі склалася по-іншому…
«Оскільки згідно стартової відомості наш екіпаж їхав першим, при першому проходженні довгого, 17-кілометрового допу, ми наздогнали «нулів», – розповів після фінішу гонки Юрій Яковенко. – При цьому траса даної гонки дуже вузька, обабіч все заросло щільним чагарником, так що обігнати просто ніде. В результаті ми звернулися до КСК з проханням розглянути цю ситуацію, і нам призначили на СД3 штучний час – такий же, як у Михайла Анісімова. Ось чому у протоколі значиться, що ми проїхали цей доп секунда в секунду.
Проте боротьба у нас дійсно була щільна – адже при повторному проходженні цього ж допу нам уже ніхто не заважав, а результати наші з Михайлом відрізнялися лише на 0,2 секунди. Шкода, що не вийшло їхати в такій же боротьбі до фінішу – наскільки я знаю, у них прогоріла прокладка, і їх мотор втратив потужність. В цілому ж гонка мені сподобалася: дуже швидкісні спецділянки не давали розслабитися ні на секунду, а покриття виявилося істотно кращим, ніж торік. Думаю, якщо організатори додадуть до цих допів ще кілька, у черкаських перегонів може бути непогане майбутнє».
Отже, на фінішний подіум слідом за Яковенком і Кононовим піднялися Михайло і Катерина Анісімови, а також ще один київський екіпаж Юхим Важеєвський та Євген Кочковий. Зазначимо, що даний результат дозволив Важеєвському істотно поліпшити своє становище в абсолютному заліку Кубка України – за підсумками шести етапів він вийшов на п’яту сходинку таблиці і має чудові шанси закінчити сезон у трійці призерів. Що ж стосується Яковенка, то перемога в Черкасах дає йому можливість впритул наблизитися до лідерів серії, Тараса Кравченка і Володимира Печеника, і поборотися з ними за перемогу на двох фінальних етапах, у Херсоні та Алушті.
{social}
{iarelatednews articleid=»756,717″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *