У двох перехопленнях від фіналу. КС-2016 зі скелелазіння

climbing_kazbekovaДнями у французькому місті Бріансон пройшов третій етап Кубку світу-2016 зі скелелазіння в дисципліні «складність». Україну на цих змаганнях представила чемпіонка країни 2016 року Євгенія Казбекова з Дніпра.

Наша спортсменка впевнено подала перші раунди турніру, однак далі півфіналу не змогла пройти. Їй не вистачило, буквально, двох перехоплень, аби потрапити до фіналу. У підсумку Євгенія Казбекова завершила цей етап на 14-му місці.

За тиждень до змагань КС у Франції скелелази змагалися у Швейцарії. І тоді Євгенія не змогла подолати кваліфікаційний барєр. Проте порадувати зміг лідер збірної Даниїл Болдирєв, який у дисципліні «швидкість» став срібним призером швейцарського етапу.

Українські спортсмени поступово набирають форму, готуючись до Чемпіонату світу 2016 року, який прийматиме Париж, починаючи з 1 вересня. На планетарній першості у Франції синьо-жовті кольори захищатимуть 16 скелелазів, які виступатимуть в усіх трьох дисциплінах ЧС – складності, швидкості й боулдерингу.

Нагадаємо, на останніх тринадцяти розіграшах Чемпіонатів світу зі скелелазіння українці завоювали 21 нагороду, половина яких найвищого ґатунку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *