У Колумбії представлять кандидатів на включення до програми Всесвітніх ігор

world-games-kudoЗ 25-го липня до 4-го серпня у Калі (Колумбія) пройдуть ІХ Всесвітні ігри, де понад чотири з половиною тисячі спортсменів зі 120-ти країн змагатимуться за медалі у силових, артистичних, точних водних, ігрових видах спорту, бойових мистецтвах і єдиноборствах.

Уже розпочався продаж квитків на спортивні змагання, церемонії відкриття і закриття Ігор. Доступ на трибуни коштує не дорого – від 4-х до 10-ти американських доларів на усі дні, в які проходитиму турнір з тієї чи іншої дисципліни (хоча з точки зору українців, яким до Колумбії летіти через пів земної кулі, актуальніша вартість білетів на літак). Замовляти квитки потрібно на через сайт www.primerafila.com.co.

Одночасно з «олімпіадою неолімпійців», найбільшими змаганнями 2013-го року, у Колумбії за програмою «Сад спорту» пройдуть презентаційні турніри з чотирьох видів спорту, які висловили бажання у майбутньому стати частиною Всесвітніх ігор. Це футзал, кудо, баскська пелота і хапкідо.

У змаганнях з кудо виступить і представник України, боєць, який пройде національний відбір (загалом від Європи буде лише 4 учасника). Кудо – це сучасне повноконтактне бойове єдиноборство, яке зародилося у 80-х роках ХХ століття на основі технік карате, дзюдо, таїландського і класичного англійського боксу. Японські журналісти свого часу охрестили кудо «Надзвичайним, лютим карате».

Доволі солідний склад учасників представить і футзал, мабуть, найбільш відомий, поширений і популярний з усіх видів «Саду спорту». України, щоправда, не буде, зате зіграють такі сильні команди як Бразилія, Росія, Аргентина, Чехія, Уругвай, Колумбія, а чемпіона світу Іспанію замінить збірна Каталонії (читай Барселони).

world-games-basque-pelotaБаскська пелота і хапкідо для більшості людей наразі з області екзотики, але насправді і ці види спорту широко практикуються у світі. Пелота взагалі входила до програми Літніх Олімпійських ігор 1900-го року у Парижі, а в 1992-му демонструвалася під час Олімпіади в Барселоні. Ця гра нагадує сквош, та і вважається його праобразом. Суперники по черзі кидають жорсткий каучуковий м’ячик об стіну голою рукою або спеціальною пасткою (на фото), намагаючись «заганяти» один одного на майданчику розміром 60 на 16 метрів. Відбивати м’ячик можна зльоту, або після одного відскоку від підлоги.

Хапкідо – корейське бойове мистецтво, яке нагадує значно більш знане у світі (завдяки, не в останню чергу, відомому майстру і актору Стівену Сігалу) японське айкідо. У хапкідо однаково розвиваються як техніки самозахисту від одного або кількох супротивників, збройних атак, так і техніки нападу. Усю повноту цього виду спорту сповна зможуть оцінити ті, хто добереться до Колумбії.

{social}

{iarelatednews articleid=»1486,1405,1418,1463″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *