У Києві змагались за титул чемпіонів України з алтимату!

Цими вихідними в Києві відбувся Відкритий чемпіонат України з алтимату (ВЧУ-2017), який проводився одразу на двох майданчиках столиці: «Піонер» (ст. м. Нивки) та ЦСК (ст. м. Вокзальна).

Загалом у Чемпіонаті взяли участь понад 180 спортсменів з 5 регіонів України: Одеса, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків. Також до ВЧУ-2017 долучилась команда з Мінська (Білорусь). Спортсмени були поділені на 2 дивізіони: жіночий та відкритий. Жіночий дивізіон включав 4 команди, відкритий – 8 суто чоловічих команд.  

Чемпіонами України стали київські команди «Жиголо» (чоловіки) та «Дикі Кралі» (жінки). Обидві команди мають чималий досвід гри. Так, «Жиголо» є багаторазовими чемпіонами України (а саме 10 перемог на ЧУ), а дівчата з «Диких Краль» стають чемпіонками вже вчетверте. Тим не менш, цього року результат не був передбачуваним. У чоловічому дивізіоні не було явного фаворита, а результат фінального жіночого матчу взагалі вирішився в одне очко, адже кілька разів за розіграш перевага переходила від однієї команди фіналісток до іншої.

Срібло Чемпіонату серед чоловіків забрала білоруська збірна, а серед жінок – киянки «Гембл». Бронзові призери: чоловіча команда «Нова» (Київ) та жіноча команда «Медкепс» (Івано-Франківськ).

«У даному випадку Чемпіонами стали клуби, які вже напрацювали свою базу підготовки спортсменів. Вони мають у своєму складі сильних гравців з лідерськими якостями, які, крім того, мають багаторічний досвід гри (понад 10 років). Також, важливу роль відіграє той факт, що цьогорічні переможці належать до одного з найбільших клубів України. Завдяки цьому збільшується конкуренція при відборі у фінальний ростер та збільшується кількість можливих замін під час матчу» — ділиться результатами Чемпіонату президент Української федерації літаючих дисків Дмитро Бабич.

Як зазначає Президент федерації, «Алтимат» в Україні — найбільш популярна дисципліна у спорті з літаючим диском. Цей вид спорту для України є доволі молодим — офіційну реєстрацію він отримав лише у 2016 році. Але наполегливість натхненників та ідеологів рухає цей вид спорту вперед, і вже у 2017 році Україна вперше була представлена на чемпіонаті світу одразу двома командами.

«Сьогодні ми маємо на меті популяризувати наш вид спорту серед молоді. Для цього ми добиваємося трансляцій матчів на спортивних каналах, працюємо на створенням спортивних секцій у школах та ВНЗ. А наступною ціллю для себе ставимо титул на чемпіонаті Європи» — зазначив Дмитро Бабич.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших досягнень! 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *