У Києві починається шкільний чемпіонат зі спортивного боулінгу

bowling-Kyiv-school-championshipЦієї осені в Києві починається шкільний чемпіонат зі спортивного боулінгу. До участі у змаганнях запрошено учнів 5-11 класів усіх столичних шкіл.

У вересні триватиме реєстрація шкільних команд, пройдуть майстер-класи для учасників змагань. Перший тур чемпіонату призначено на 1 жовтня. Чемпіонат оголошено в трьох вікових групах: молодшій (5-6 класи), середній (7-9 класи) і старшій (10-11 класи). Команди кожної групи змагатимуться двічі на місяць та отримуватимуть рейтингові бали відповідно до зайнятих місць на кожному етапі.

До участі у змаганнях запрошуються школярі, які раніше не грали в боулінг. Під час чемпіонату з дітьми працюватимуть досвідчені інструктори та тренери.

За підсумками навчального року команда, що набрала найбільшу кількість балів, здобуде звання чемпіона Києва зі спортивного боулінгу. Переможці та призери турніру отримують цінні призи, крім того, окремі нагороди передбачено для шкіл, чиї команди посядуть найвищі місця в чемпіонаті.

Чемпіонат проходить на базі київського боулінг-клубу «Бруклін» за підтримки Національної федерації спортивного боулінгу, Спортивного комітету України та управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Офіційна сторінка чемпіонату: http://brooklyn-club.com.ua/championship/, сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/schoolbowling, http://vk.com/schoolbowling.

Нагадаємо, у серпні 19-річна українка Дарина Ковальова перемогла на Всесвітніх іграх у Колумбії, а торік вона здобула Кубок Європейських чемпіонів. Крім того, навесні 2013 року 14-річний киянин Валентин Кучеренко виграв золоту медаль на молодіжному європейському турнірі зі спортивного боулінгу Youth Euro Trophy.

{social}

{iarelatednews articleid=»1604″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *