У Києві пройшов чемпіонат світу з танцювального спорту

zz_dance_1Цими днями в столичному Палаці Спорту відбулася безпрецедентна для танцювального спорту України подія – межах Ukrainian Open-2013 було проведено чемпіонат світу! Відкривали турнір Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Всеукраїнської федерації танцювального спорту Борис Дейч та Президент міжнародної федерації Карлос Фрайтаг. Світову першість проводили серед дорослих у європейській програмі, за звання чемпіонів на паркеті змагалися 70 пар із 39 країн світу. Серед «перших номерів» своїх збірних  були і дві наші пари — чемпіони України Юрій Петров та Яна Кожухар (м. Сімферополь, КСТ «Ніка Данс», тренер – Наталія Паша) та срібні призери чемпіонату України Володимир Лятов і Вероніка Мишко (м. Ужгород, КСТ «Грація», тренер – Олександра Мишко).

І якщо Володимир та Вероніка, на жаль, не змогли піднятися вище 21 місця, то Юрій з Яною, потрапивши до фінальної шістки, мали всі шанси поборотися за найвищі місця п’єдесталу. Проте саме шоста сходинка турнірної таблиці і стала результатом виступу кримської пари, однак – це теж дуже хороший результат. Українські танцюристи відносно недавно вийшли на такий високий рівень змагань і з кожним роком показують, що їхній поступ, можливо, не такий швидкий, як цього б хотілося вболівальникам, та все ж стабільний. Щороку ми отримуємо все нові й нові нагороди на турнірах найвищогоzz_dance_2 рівня, а головне – ми маємо сильних молодих спортсменів, які уже за кілька років виступатимуть у «дорослих» категоріях та, без сумнівів, будуть там на далеко не останніх позиціях, а якщо вистачить терпіння та спортивної впертості – матимемо своїх чемпіонів світу та Європи.

А щодо Ukrainian Open 2013, то слід відзначити, що в його межах, окрім згаданого уже ЧС, було також розіграно ще 24 комплекти нагород в міжнародних рейтингових турнірах. Серед них маємо два золота: в категорії WDSF Open Youth Latin рівних не було Дмитру Чернею та Юлії Лісовській з Києва, а в категорії WDSF World Open Adult Standart тріумфували феодосійці Даниїл Уланов та Катерина Ісакович.   

{social}

{iarelatednews articleid=»1781,1537,1519″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *