У Києві пройшов чемпіонат України зі спортивного танцю

22334430 та 31 березня в ігровій залі НУФВСУ відбулася значуща подія у світі спортивного танцю – Чемпіонат України зі спортивного танцю 2013 року. Організатори змагань — Міністерство молоді та спорту України, Асоціація спортивного танцю України, Клуб спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України «Супаданс».

За попередніми заявками планували взяти участь у цих змаганнях більше однієї тисячі танцювальних пар з усіх куточків України. Остаточна статистика учасників змагань – 617 пар, які представляли 143 клуби з 33 міст України.

Вже близько 10-ти років на базі університету силами циклу спортивного танцю на високому організаційному рівні проводяться найпрестижніші змагання зі спортивного танцю, що безперечно сприяє підвищенню іміджу нашого університету та залученні до вступу найкращих представників цього ще досить молодого але надзвичайно красивого та вишуканого виду спорту.

Учасників Чемпіонату України на офіційній церемонії відкриття привітав перший проректор НУФВСУ Дутчак Мирослав Васильович.

Високий престиж змагань та авторитет організаторів змагань підтвердила міжнародна суддівська бригада з Австрії, Німеччини, Англії, Шотландії, Італії, Росії та лише одного представника України, що оцінювала виступи наших українських танцюристів. До складу суддівської бригади увійшли судді міжнародної категорії WDC, серед яких чемпіони світу у минулому Керол Повелл (Англія), Ріта Шорт (Англія), Майкл Стиліанос (Англія), Снегуолє Вуд (Англія), Джонатан Кросслі (Англія), Барбара МакКолл (Шотландія), В’ячеслав Крикливий (Україна), а також Генеральний Секретар WDC Ханнес Емріч (Англія).

Чемпіонами України 2013 стали:

Кобюк Ігор та Гладюк Лілія у категорії «Професіонали», програма – Стандарт.

Портаненко Станіслав та Коляда Наталія у категорії «Дорослі», програма – Стандарт.

Прес-служба АСТУ.

{social}

{iarelatednews articleid=»1408,1339″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *