У Києві розіграли перші медалі Шкільного чемпіонату з боулінгу

bowling-school-champУ столичному боулінг-клубі «Бруклін» пройшов Новорічний фінал Шкільного чемпіонату Києва з боулінгу. Кубки та медалі отримали найкращі команди у трьох вікових групах.

Загалом же понад 40 команд із 17-ти шкіл та ліцеїв змагалися на 6 рейтингових етапах, за результатами яких отримували бали.

Партнери чемпіонату підготували спеціальні призи для всіх команд, що подолали першу частину змагань. Команди, які посіли перші місця, стали власниками новеньких планшетів; за друге місце у фіналі школярі отримали спортивні рюкзаки від компанії BPS і mp3-плеєри, а володарі бронзових медалей виграли навушники. За найкращий результат в одній грі дітей нагородили сертифікатами на навчання англійської мови від групи компаній А.В.С., на заняття в мережі фітнес-клубів «Спортленд» і квитками в мережу кінотеатрів «Лінія кіно». Втішні призи – пакети соку – надала торгова марка «Сандора».

Першими на доріжки вийшли учасники молодшої групи – учні 5-6 класів. За підсумками кваліфікації гравці цієї групи пройшли в основний Фінал і малий Новорічний фінал. У малому фіналі відразу два призових місця посіли команди школи № 219 – дівчата з «Brooklyn Star» на третьому місці, а хлопці з «Men of Steel» – на другому. Перше місце малого Новорічного фіналу заслужено посіла команда «Анаконда» з Фінансового ліцею.

В основному фіналі усього однієї кеглі не вистачило команді «Фіксики» з 239 -ї школи, щоб потрапити до призової трійки. Бронзові медалі дісталися команді «Яструб» з Фінансового ліцею. Перше і друге місце в драматичній боротьбі теж розділила одна кегля: 404 очок і срібло в активі команди «Шоколад» зі школи № 84, 405 очок і золотий кубок — у команди «Тріумф» з однойменного ліцею.

bowling-school-champ-2Найкращий індивідуальний результат серед дівчаток у Вероніки Чуприкової ( команда «Brooklyn Star», школа №219), серед хлопчиків – у Лева Кошевацького (команда «17», школа №17).

У середній віковій групі три команди пройшли відразу до фіналу, ще шість отримали право зіграти у півфіналі. Безумовним лідером півфіналу стала команда «Чітери», яка відірвалася від суперників на 80 очок. У фінал також пройшли «Русанівець» (школа №125) і «Скорпіони» (школа №35).

Фінальне протистояння пройшо під знаком великої нервової напруги: розпалені півфіналом «Русанівець», «Чітери» і «Скорпіони» не поступалися ані кеглі лідерам групи в першій половині партії. Трійка лідерів визначилася тільки з останніми кидками: бронзові медалі дісталися «Бригаді» (школа №219), срібло у «Шторму» з 251-ї школи, переможці чемпіонату в середній групі – команда школи №136 «Перформанс».

Найкращий командний результат в одній грі показала «Бригада». Найкращий індивідуальний результат серед дівчат – Тая Пархоменко з команди «Шторм», серед хлопців – Андрій Ткачук з команди «Чітери».

У старшій групі до четвірки півфіналістів увійшли команди «Мафія» (школа №219), «Seed» (Технічний ліцей), «Париж» (школа №84 ) і «Тріумф» (ліцей «Тріумф»). З помітним відривом пройти до фіналу вдалося хлопцям з «Мафії», трохи відстали від них гравці «Seed».

bowling-school-champ-3У фіналі вже чекали лідери групи – команда «Red Bull» зі школи № 225 і «Недоторкані» зі школи №219. Хлопці з «Red Bull» незмінно лідирували на відбіркових етапах, і лише одного разу поступилися 219-й школі. «Недоторкані» і «Мафія», відстаючи від лідера, приступили до тренувань між ігровими етапами і почали нарощувати індивідуальні та командні результати. І це здорово допомогло спортсменам у фіналі! У важкій боротьбі на третє місце пєдесталу зійшла команда «Недоторкані». Срібні медалі дісталися команді «Red Bull», а кубок і перше спортивне золото виграли хлопці з команди «Мафія».

Найкращий командний результат Фіналу – 423 очка в одній партії – показала команда «Seed» з Технічного ліцею. Гравець цієї команди Кирило Гончаренко отримав нагороду за найкращий результат серед юнаків – 207 очок в одній грі. Найкращий результат серед дівчат показала учасниця команди «Single Ladies» (школа №219) Дарина Макуха – 118 кегель.

У 2014 році школярі зіграють ще 6 етапів чемпіонату. У травні пройде Гранд Фінал змагань, де хлопці та дівчата розіграють основні кубки та медалі, визначать чемпіонів Києва серед школярів, а також отримають путівки на відпочинок у літньому таборі, велосипеди, планшети, телефони та інші цінні призи.

{social}

{iarelatednews articleid=»1604″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *