У Києві стартував ІІ чемпіонат України зі стрітболу

altВідбувся перший відбірковий тур ІІ чемпіонату України зі стрітболу серед чоловічих команд сезону 2011 року. 
Змагання проводилися під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та за підтримки Федерації баскетболу України. Змагалися 15 найкращих команд столиці. 
Переможцями туру стали гравці команди «Колосок». У фіналі в овертаймі вони переграли СК «Росичі» – 19:18. Ці дві команди стали першими фіналістами чемпіонату (16 найсильніших команд України зустрінуться у Києві 29-31 липня).
Головний тренер збірної України зі стрітболу Валерій Воробйов зазначив, що кількість учасників неважлива, головне – якість. На його думку, цього року буде цікавий чемпіонат, адже відбіркові тури проводяться у 7 областях. Спершу – Київ, далі – Харків, Ялта, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ… Також додав, що рівень гри зростає, бажаючих стає все більше, приходять професійні команди. «Якщо раніше мені як тренеру доводилося ходити спортивними майданчиками київських будинків і збирати юнаків, то сьогодні ситуація кардинально змінилася», – підсумував Валерій Воробйов.
Перший віце-президент федерації вуличного баскетболу України Віталій Письменник, коментуючи перемогу учасників, зазначає, що переможці, команда «Колосок», поїдуть на один із найкращих турнірів в Європі – «Moscow Open». Більше того, вони отримали 10 тисяч гривень призових, «Росичі» за друге місце – 5 тисяч, а команда, котра виборола третє місце, – 3 тисячі гривень. 
Наступні відбіркові тури відбудуться 11-12 червня у м. Харків (для команд з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей) та у м. Українка (для команд з Київської, Чернігівської та Житомирської областей).
Президією федерації вуличного баскетболу України було також прийнято рішення надати додатковий шанс усім командам, які братимуть участь у чемпіонаті України і не проб’ються у фінал з регіонального відбіркового туру. 29 липня – турнір «Lucky Loser», де буде розіграно останні дві путівки до фіналу чемпіонату.
{social}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *