У Києві відбулися бої 1-го туру Міжнародного гран-прі «М-1 Україна»

Уперше гран-прі зібрав таку кількість клубів з різних країн. Найкращі бійці не тільки трьох українських, але і російсько-українського, азербайджанського і молдавського клубів провели переконливу демонстрацію своїх бійцівських якостей і пристойного рівня мікс-файту. Для чотирьох з шести клубів, які брали участь у турнірі, це було перше бойове хрещення на турнірі Ліги «М-1 Україна», а для двох, БК «Гроза» (Ростов-на-Дону, Севастополь) і БК «Docker Fighter» взагалі став дебютом у світі професійного ММА.
МБК «Гроза» (Ростов-на-Дону, Росія) – БК «Витязь» (Дніпропетровська область)
до 70 кг
Магомед Магомедов (переможець «олімпу бойових мистецтв» з ушу-саньда і рукопашного бою, призер Росії з бойового джиу-джитсу) проти Івана Прокопенка (багаторазовий чемпіон України з вільної боротьби)
1 раунд
Спортсмени довго придивляються, Магомедов завдає сильного лоу-кіку і мало не збиває супротивника з ніг. Знову атака у виконанні Магомедова – цього разу серія руками, яка переходить у клінч. Бій переходить в партер, в процесі чого Прокопенко потрапляє на «гільйотину». Іван довго терпить, виникають сумніви, що спортсмен «Грози» зможе отримати із ситуації відчутну користь, але він підбирає потрібний кут, і Прокопенко змушений здатися.
Перемога Магомеда Магомедова задушливим прийомом «гільйотина», R1 1:27
до 76 кг
Сергій Дзиганський (триразовий призер України з греко-римської боротьби, призер чемпіонату України з панкратіону) проти Миколи Бурлі (віце-чемпіон світу з фул-контакт карате, призер чемпіонату світу з універсального бою, володар Кубку України з фрі-файту)
1 раунд
Дзиганський без розвідки кидається в атаку, розбиває ніс Миколі, підтискає його до канатів і збиває на землю. Намагається добити у партері, і, знайшовши момент, переходить на больовий прийом на ногу. Микола Бурля здається.
Перемога Сергія Дзиганського больовим прийомом на ногу, R1 0:47
До 84 кг
Мурад Магомедов (чемпіон Росії з рукопашного бою, володар кубка чемпіонів з панкратіону) проти Зеки Шерифова (призер чемпіонату України з рукопашного бою, призер чемпіонату України з вільної боротьби)
1 раунд
Магомедов завдає пару лоу-киків, Шерифов відповідає прямим ударом ногою в порожнечу і завдає серію руками, на яку Мурад відреагував проходом в ноги. Прохід завершився амплітудним, але м’яким кидком. Зека в’яже у партері, і у результаті спортсмени знову піднімаються в стійку. У подальшому обміні ударами ніг, Магомедову вдається підхопити ногу Шерифова і перевести бій у партер. Там Мурад намагається робити так звану «Американу», але невдало. Розбиває руками суперника, також вдається зафіксувати необережно витягнуту руку Зеки. Але, тим не менш, іти на больовий Мурад не ризикує, боячись втратити вигідну позицію. Далі він блокує одну руку Шерифова коліном, і завдає удари в уже слабко захищену голову. Рефері зупиняє бій.
Перемога Мурада Магомедова технічним нокаутом, R1
до 93 кг
Вагаб Вагабов (чемпіон Росії з боксу, призер чемпіонату Росії з кікбоксингу) проти Олександра Ковтуна (чемпіон Європи з кікбоксингу)
1 раунд
Бій починається з досить агресивного обміну ударами рук і ніг. Українець влучає рукою, і переслідує противника. Але Вагабов клінчує, після чого обидва бійця опиняються в партері, причому Вагабов – зверху. Рефері переміщує спортсменів у центр рингу, щоб канати не заважали активним діям. Вагабов з «маунта» завдає удари. Ковтун перевертається і виходить на верх, але потрапляє на трикутник. Вагабов, не відпускаючи «трикутник», кладе Олександра і вже в такому положенні змушує його здатися.
Перемога Вагаба Вагабова задушенням, R1 1:44
понад 93 кг
Ігор Задерновський (чемпіон України з бойового самбо, призер чемпіонату світу з бойового самбо) проти Олексія Липового (призер чемпіонату України з кікбоксингу)
1 раунд
Бій стартує з агресивного обміну ударами, в результаті якого Олексій Липовий опиняється в кутку і йде вниз. Задерновський атакує зверху ударами, потім прихоплює ногу супротивника, і проводить больовий. Олексій Липовий здається.
Перемога Ігоря Задерновського больовим прийомом на ногу, R1 0:37
МБК «Гроза» перемагає БК «Витязь» з рахунком 5:0.
МБК «TezTourFight» (Київ-Харків) – БК «Elat Mixfight Club» (Молдова)
до 70 кг
Сергій Адамчук (чемпіон світу з кік-джитсу, чемпіон України з кікбоксингу) проти Влада Чербаджи (чемпіон Молдови з кікбоксингу, призер чемпіонату Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Бій починається з обопільного нанесення лоу-кіків і кругових ударів по корпусу і в голову. Чербаджи провалюється після нанесення зв’язки джеб+хай-кік, і Адамчук відразу ж зближається. Але скористатися помилкою супротивника не виходить, і Сергій потрапляє на кидок, і як результат – опиняється в партері під молдавським бійцем. Той, у свою чергу, завдає удари по корпусу, іноді переводячи на голову. Тим не менш, в даній ситуації загострень не передбачається, і спортсмени піднімаються в стійку. Тут починається найцікавіше: Сергій Адамчук нарешті зловив свій ритм. Він легко переміщається по рингу, вистрілюючи хльосткі удари руками. Один з таких ударів доходить до мети, і Влад опиняється на підлозі. Сергій намагається добивати, але робить це обережно, залишаючись у стійці – лізти у партер не ризикує. У підсумку обидва спортсмени стають у стійку. Адамчук знову влітає з комбінаціями ударів руками, обмін мідл-кіками, один з яких представник «TezTourFight» підхоплює, і підсікає бійця молдавської команди. Але знову Адамчук не ризикує кидатися на добивання, і тому знову стійка. Чергова атака від Адамчука – пр.авий гак в корпус і лівий – точно у щелепу. Влад Чербаджи падає. Нокаут.
Перемога Сергія Адамчука нокаутом, R1 4:49
до 76 кг
Володимир Опанасенко (чемпіон Європи з панкратіону, чемпіон України з ушу-саньшоу, віце-чемпіон світу з бойового самбо, чемпіон України з бойового самбо) проти Дмитра Капмарі (призер Європи з вільної боротьби, чемпіон Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Найбільш драматичний поєдинок турніру. Капмарі йде в ноги і проводить кидок, Опанасенко відразу ж закидає ноги на свій улюблений «трикутник», але ситуація отримує несподіваний поворот – потужний молдавський борець стає на ноги, і з усього розмаху «слемує» завислого Володимира Опанасенка об настил рингу. Володимир не втрачає присутності духу, і захоплення не розпускає. Дмитро намагається забігти по колу, щоб якось розірвати «трикутник», але відразу зробити це не вдається, і лише через деякий час вдається звільнитися. У стійці слідує продовження трилера: Володимир пропускає сильний удар правою рукою в голову, і видно, що він «пливе». Тим не менше, намагається відповідати і не поступатися в розміні. Клінч, Опанасенко б’є колінами, але пропускає бокові удари руками в голову. Розрив дистанції, Капмарі нестримно наступає, кидає українця на настил рингу і намагається добити. Володимир Опанасенко ловить руку, і намагається зробити больовий, але молдаванин вислизає. Опанасенко знову заходить на «трикутник». Капмарі довго тримається, але все ж сили його залишають, і він змушений постукати на знак здачі.
Перемога Володимира Опанасенка «трикутником», R1 4:28
До 84 кг
Олександр Долотенко (чемпіон України з бойового самбо, переможець міжнародного турніру з самбо, призер чемпіонату України з вільної боротьби) проти Володимира Морарі (чемпіон Молдови з кікбоксингу, чемпіон Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Ще одна інтрига в ринзі. На самому початку поєдинку Олександр пропускає удари в голову, його ноги підкошуються, але йому вдається при цьому захопити ноги опонента і звалити того. Мало того – у нього майже виходить забрати спину молдавського спортсмена і почати задушення. Але, мабуть, приголомшений таким початком раунду, він втрачає можливість, і Морарі йде у стійку на дистанцію. Сумбурна зустрічна атака, в результаті якої Долотенко втрачає рівновагу, але тут же піднімається … у процесі чого отримує круговий удар ногою в обличчя і падає. Рефері зупиняє бій. Володимиру Морарі виноситься попередження, адже завдавати удару в момент, коли суперник торкається підлоги третьою точкою. Незважаючи на проблеми, отримані в стійці, Олександр Долотенко все-таки намагається пробувати себе в ролі кікбоксера, і завдає мляві лоу-і хай-кіки, і як результат – втрачає рівновагу і падає. Володимир Морарі переслідує його у партері, і потрапляє на «трикутник». Український боєць відмінно проводить прийом, приносячи чергову перемогу своїй команді.
Перемога Олександра Долотенка «трикутником», R1
до 93 кг
Василь Клепіков (чемпіон України з рукопашного бою) проти Павла Дорофтея (багаторазовий переможець міжнародних турнірів з мікс-файту, чемпіон Молдови з кікбоксингу, чемпіон Молдови з дзюдо, чемпіон Молдови з мікс-файту)
1 раунд
Павло б’є лоу-кік, йде в захоплення і проводить кидок, опиняючись зверху. Василю вдається скинути його з себе і вийти зверху. Але Клепікову судилося не довго пробути в домінуючій позиції – тепер Дорофтей виходить зверху і сідає в «маунт». Слідує добивання, і Василь робить помилку, яка вирішує результат бою: замість того, щоб в’язати руки, він починає відбиватися руками. Удари лежачи внизу, в які неможливо вкласти вагу корпусу, як і очікувалося, не завдали противнику зовсім ніякої шкоди, Дорофтей же у цей час встиг завдати кілька сильних ударів у відкриту голову українця, і тим самим завершити бій достроково.
Перемога Павла Дорофтея технічним нокаутом, R1
понад 93 кг
Муслім Махмудов (володар Кубку світу з панкратіону, володар Кубку світу з ушу-саньда) проти Віорела Липи (чемпіон Молдови з кікбоксингу, призер чемпіонату Молдови з вільної боротьби, чемпіон Молдови з мікс-файту)
1 раунд
Муслім Махмудов вдало пробиває руками. Клінч, партер. Спочатку Віорел виявляється у досить вигідній позиції, але втрачає її, і Муслім опиняється зверху в позиції вершника. За рахунок фізичної сили Липа піднімається, але при цьому віддає шию на «гільйотину», і Махмудов доводить задушення до логічного завершення.
Перемога Мусліма Махмудова задушливим прийомом, R1 1:10
МБК «TezTourFight» перемагає БК «Elat Mixfight Club» з рахунком 4:1
БК «Docker Fighter» (Київ) – БК «Азербайджан» (Баку)
до 70 кг
Юрій Гамалій (призер чемпіонату СНД з джиу-джитсу, чемпіон України з джиу-джитсу, віце-чемпіон України з ушу-саньшоу) проти Бахтіяра Арзуманова (чемпіон світу з панкратіону, переможець міжнародного турніру з універсального бою)
1 раунд
Обмін ударами на дистанції. Гамалій підхоплює ногу, що завдає удар, і супротивник падає. Юрій поспішно кидається на добивання, і опиняється в «трикутнику», з якого піти не може. Вже через кілька секунд під дією прийому він «засинає». Рефері зупиняє бій, і Юрія Гамалія приводять до тями.
Перемога Бахтіяра Арзуманова «трикутником», R1 0:38
до 76 кг
Артем Перехристюк (призер чемпіонату України з бойового самбо) проти Саміра Агаджиєва (дворазовий чемпіон Азербайджану з універсального бою)
Напружений поєдинок, який тривав усі три раунди.
1 раунд
На початку бою Артем дуже затиснутий, відчувається якась невпевненість. Після нанесення першої ж двійки, він відвертається, отримує сильний удар у відповідь і падає. Азербайджанець кружляє навколо нього по рингу. Стійка. Перехристюк після недовгої перестрілки руками йде у захоплення, але Агаджиєв його провалює і скидає на підлогу, але не переслідує, а дає піднятися в стійку. Самір розмашисто б’є руками, Артем намагається йти у боротьбу, але супротивник присікає спроби. Все-таки одна спроба українця увінчалася успіхом, і спортсмени опиняються на підлозі. Йде обопільна спроба больового на ногу, але після тривалого і безрезультатного перебування у цій позиції, бійців піднімають. Самір Агаджиєв помітно втомився, важко дихає. У відповідь на першу ж атаку Агаджиєва, Перехристюк пірнає під удари, йде в захоплення і проводить кидок. Розвинути успіх заважає гонг, що сповіщає про кінець першого раунду.
2 раунд
Другий раунд проходить практично за тим же сценарієм: більшість спроб представника київської команди перевести бій у партер не вдаються, Самір націлений на роботу в стійці. Кінець раунду приніс свої сюрпризи. Як виявилося, а Артему Перехристюку утома пішла на користь – кудись поділася скутість і зайва напруга, і він починає викидати швидкі, хльосткі, і що найголовніше, точні удари руками.
3 раунд
Перехристюк продовжує завдавати одиночні удари і «двійки» руками. Агаджиєв пробиває кілька лоу-кіків. Стає помітно, що в азербайджанського бійця, імовірно, зламаний ніс, і він вже побоюється йти вперед. Перевага у довжині рук в Артема теж грає на його користь. Представник команди «Docker Fighter» впевнено домінує до кінця раунду.
За підсумками трьох раундів одностайним рішенням суддів перемогу здобув Артем Перехристюк.
До 84 кг
Василь Новіков (чемпіон світу з панкратіону) проти Алі Ахмедова (чемпіон Азербайджану з кікбоксингу, чемпіон Азербайджану з універсального бою)
1 раунд
Василь Новіков пропускає удар рукою в голову, але не губиться, відновлює рівновагу, і зустрічає противника, який летить назустріч, точним круговим ударом ноги в голову. Тепер падає Ахмедов. Новиков, не втрачаючи часу, кидається вперед, займає зручну позицію, і намагається добити. Алі вдається піднятися, при цьому він захоплює ногу Василя, і кидає його через себе. Але Новиков не втрачає ініціативу, і переходить з прийому на прийом, намагаючись знайти слабке місце в обороні Ахмедова – спочатку прихоплює шию у спробі зробити «гільйотину», після цього майже вдається забрати руку азербайджанського бійця на больовий, далі йде спроба «трикутника». Після кількох перекидів, Алі все ж іде з небезпечного становища, і сам намагається закинути ноги на «трикутник», але досвідчений Василь піднімається на ноги і звідти завдає удари по лежачому суперникові. Кілька сильних ударів досягають мети, Алі Ахмедов вже злегка приголомшений. Новіков прихоплює ногу у спробі провести больовий, Алі відповідає тим же. Василь крутиться, не відпускаючи ногу, перевертає Ахмедова на живіт і таки змушує його капітулювати.
Перемога Василя Новікова больовим прийомом на ногу, R1 3:07
до 93 кг
Володимир Крижанівський (переможець Всеукраїнського турніру з кікбоксингу) проти Анара Мустафаєва (переможець міжнародного турніру з повноконтактного рукопашного бою, чемпіон Азербайджану з універсального бою)
1 раунд
Поєдинок відразу ж переходить на ближню дистанцію, в клінч. Володимир завдає удар коліном, і отримує у відповідь удар в пах. Бій зупиняється, щоб дати постраждалому спортсменові відновитися. Відновлення поєдинку, і Володимир Крижанівський знову скорочує дистанцію з короткими ударами руками, знову клінч. Крижанівський завдає удари в корпус рукою, Мустафаєв відповідає коліном. Спроба Анара зайти на кидок через стегно не увінчалася успіхом. Володимир ловить вдалий момент і на розриві дистанції проводить кілька блискавичних ударів – у печінку і голову. Анар Мустафаєв падає, він не в змозі продовжувати бій.
Перемога Володимира Крижанівського нокаутом, R1
понад 93 кг
В’ячеслав Костюк (переможець міжнародних турнірів з бойового самбо і ушу-саньшоу) проти Георгія Макоєва (переможець республіканських турнірів з універсального бою)
1 раунд
Костюк кружляє по рингу, постійно завдаючи внутрішні і зовнішні лоу-кіки по передній нозі Макоєва. Той, у свою чергу, дуже заряджений, і намагається зачепити сильним ударом В’ячеслава. Костюк, приопустивши руки, на ногах іде від потужних атак опонента. Все ж таки Георгію вдається кілька разів влучити і затиснути суперника біля канатів. Далі тривала позиційна боротьба в клінчі, яка закінчується тим, що у В’ячеслава зісковзує захоплення, він втрачає рівновагу і віддає спину. Георгій Макоєв запускає ноги під лежачого обличчям вниз противника, намагається обплести шию руками. Через певний час йому це вдається, він проводить задушення і змушує В’ячеслава Костюка поступитися.
Перемога Георгія Макоєва задушливим прийомом, R1 3:00
БК «Docker Fighter» перемагає БК «Азербайджан» з рахунком 3:2
mma-Vasyl-NovikovУперше гран-прі зібрав таку кількість клубів з різних країн. Найкращі бійці не тільки трьох українських, але і російсько-українського, азербайджанського і молдавського клубів провели переконливу демонстрацію своїх бійцівських якостей і пристойного рівня мікс-файту. Для чотирьох з шести клубів, які брали участь у турнірі, це було перше бойове хрещення на турнірі Ліги «М-1 Україна», а для двох, БК «Гроза» (Ростов-на-Дону, Севастополь) і БК «Docker Fighter» взагалі став дебютом у світі професійного ММА.
МБК «Гроза» (Ростов-на-Дону, Росія) – БК «Витязь» (Дніпропетровська область)
до 70 кг
Магомед Магомедов (переможець «олімпу бойових мистецтв» з ушу-саньда і рукопашного бою, призер Росії з бойового джиу-джитсу) проти Івана Прокопенка (багаторазовий чемпіон України з вільної боротьби)
1 раунд
Спортсмени довго придивляються, Магомедов завдає сильного лоу-кіку і мало не збиває супротивника з ніг. Знову атака у виконанні Магомедова – цього разу серія руками, яка переходить у клінч. Бій переходить в партер, в процесі чого Прокопенко потрапляє на «гільйотину». Іван довго терпить, виникають сумніви, що спортсмен «Грози» зможе отримати із ситуації відчутну користь, але він підбирає потрібний кут, і Прокопенко змушений здатися.
Перемога Магомеда Магомедова задушливим прийомом «гільйотина», R1 1:27
до 76 кг
Сергій Дзиганський (триразовий призер України з греко-римської боротьби, призер чемпіонату України з панкратіону) проти Миколи Бурлі (віце-чемпіон світу з фул-контакт карате, призер чемпіонату світу з універсального бою, володар Кубку України з фрі-файту)
1 раунд
Дзиганський без розвідки кидається в атаку, розбиває ніс Миколі, підтискає його до канатів і збиває на землю. Намагається добити у партері, і, знайшовши момент, переходить на больовий прийом на ногу. Микола Бурля здається.
Перемога Сергія Дзиганського больовим прийомом на ногу, R1 0:47
До 84 кг
Мурад Магомедов (чемпіон Росії з рукопашного бою, володар кубка чемпіонів з панкратіону) проти Зеки Шерифова (призер чемпіонату України з рукопашного бою, призер чемпіонату України з вільної боротьби)
1 раунд
Магомедов завдає пару лоу-киків, Шерифов відповідає прямим ударом ногою в порожнечу і завдає серію руками, на яку Мурад відреагував проходом в ноги. Прохід завершився амплітудним, але м’яким кидком. Зека в’яже у партері, і у результаті спортсмени знову піднімаються в стійку. У подальшому обміні ударами ніг, Магомедову вдається підхопити ногу Шерифова і перевести бій у партер. Там Мурад намагається робити так звану «Американу», але невдало. Розбиває руками суперника, також вдається зафіксувати необережно витягнуту руку Зеки. Але, тим не менш, іти на больовий Мурад не ризикує, боячись втратити вигідну позицію. Далі він блокує одну руку Шерифова коліном, і завдає удари в уже слабко захищену голову. Рефері зупиняє бій.
Перемога Мурада Магомедова технічним нокаутом, R1
до 93 кг
Вагаб Вагабов (чемпіон Росії з боксу, призер чемпіонату Росії з кікбоксингу) проти Олександра Ковтуна (чемпіон Європи з кікбоксингу)
1 раунд
Бій починається з досить агресивного обміну ударами рук і ніг. Українець влучає рукою, і переслідує противника. Але Вагабов клінчує, після чого обидва бійця опиняються в партері, причому Вагабов – зверху. Рефері переміщує спортсменів у центр рингу, щоб канати не заважали активним діям. Вагабов з «маунта» завдає удари. Ковтун перевертається і виходить на верх, але потрапляє на трикутник. Вагабов, не відпускаючи «трикутник», кладе Олександра і вже в такому положенні змушує його здатися.
Перемога Вагаба Вагабова задушенням, R1 1:44
понад 93 кг
Ігор Задерновський (чемпіон України з бойового самбо, призер чемпіонату світу з бойового самбо) проти Олексія Липового (призер чемпіонату України з кікбоксингу)
1 раунд
Бій стартує з агресивного обміну ударами, в результаті якого Олексій Липовий опиняється в кутку і йде вниз. Задерновський атакує зверху ударами, потім прихоплює ногу супротивника, і проводить больовий. Олексій Липовий здається.
Перемога Ігоря Задерновського больовим прийомом на ногу, R1 0:37
МБК «Гроза» перемагає БК «Витязь» з рахунком 5:0.
МБК «TezTourFight» (Київ-Харків) – БК «Elat Mixfight Club» (Молдова)
до 70 кг
Сергій Адамчук (чемпіон світу з кік-джитсу, чемпіон України з кікбоксингу) проти Влада Чербаджи (чемпіон Молдови з кікбоксингу, призер чемпіонату Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Бій починається з обопільного нанесення лоу-кіків і кругових ударів по корпусу і в голову. Чербаджи провалюється після нанесення зв’язки джеб+хай-кік, і Адамчук відразу ж зближається. Але скористатися помилкою супротивника не виходить, і Сергій потрапляє на кидок, і як результат – опиняється в партері під молдавським бійцем. Той, у свою чергу, завдає удари по корпусу, іноді переводячи на голову. Тим не менш, в даній ситуації загострень не передбачається, і спортсмени піднімаються в стійку. Тут починається найцікавіше: Сергій Адамчук нарешті зловив свій ритм. Він легко переміщається по рингу, вистрілюючи хльосткі удари руками. Один з таких ударів доходить до мети, і Влад опиняється на підлозі. Сергій намагається добивати, але робить це обережно, залишаючись у стійці – лізти у партер не ризикує. У підсумку обидва спортсмени стають у стійку. Адамчук знову влітає з комбінаціями ударів руками, обмін мідл-кіками, один з яких представник «TezTourFight» підхоплює, і підсікає бійця молдавської команди. Але знову Адамчук не ризикує кидатися на добивання, і тому знову стійка. Чергова атака від Адамчука – пр.авий гак в корпус і лівий – точно у щелепу. Влад Чербаджи падає. Нокаут.
Перемога Сергія Адамчука нокаутом, R1 4:49
до 76 кг
Володимир Опанасенко (чемпіон Європи з панкратіону, чемпіон України з ушу-саньшоу, віце-чемпіон світу з бойового самбо, чемпіон України з бойового самбо) проти Дмитра Капмарі (призер Європи з вільної боротьби, чемпіон Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Найбільш драматичний поєдинок турніру. Капмарі йде в ноги і проводить кидок, Опанасенко відразу ж закидає ноги на свій улюблений «трикутник», але ситуація отримує несподіваний поворот – потужний молдавський борець стає на ноги, і з усього розмаху «слемує» завислого Володимира Опанасенка об настил рингу. Володимир не втрачає присутності духу, і захоплення не розпускає. Дмитро намагається забігти по колу, щоб якось розірвати «трикутник», але відразу зробити це не вдається, і лише через деякий час вдається звільнитися. У стійці слідує продовження трилера: Володимир пропускає сильний удар правою рукою в голову, і видно, що він «пливе». Тим не менше, намагається відповідати і не поступатися в розміні. Клінч, Опанасенко б’є колінами, але пропускає бокові удари руками в голову. Розрив дистанції, Капмарі нестримно наступає, кидає українця на настил рингу і намагається добити. Володимир Опанасенко ловить руку, і намагається зробити больовий, але молдаванин вислизає. Опанасенко знову заходить на «трикутник». Капмарі довго тримається, але все ж сили його залишають, і він змушений постукати на знак здачі.
Перемога Володимира Опанасенка «трикутником», R1 4:28
До 84 кг
Олександр Долотенко (чемпіон України з бойового самбо, переможець міжнародного турніру з самбо, призер чемпіонату України з вільної боротьби) проти Володимира Морарі (чемпіон Молдови з кікбоксингу, чемпіон Молдови з вільної боротьби)
1 раунд
Ще одна інтрига в ринзі. На самому початку поєдинку Олександр пропускає удари в голову, його ноги підкошуються, але йому вдається при цьому захопити ноги опонента і звалити того. Мало того – у нього майже виходить забрати спину молдавського спортсмена і почати задушення. Але, мабуть, приголомшений таким початком раунду, він втрачає можливість, і Морарі йде у стійку на дистанцію. Сумбурна зустрічна атака, в результаті якої Долотенко втрачає рівновагу, але тут же піднімається … у процесі чого отримує круговий удар ногою в обличчя і падає. Рефері зупиняє бій. Володимиру Морарі виноситься попередження, адже завдавати удару в момент, коли суперник торкається підлоги третьою точкою. Незважаючи на проблеми, отримані в стійці, Олександр Долотенко все-таки намагається пробувати себе в ролі кікбоксера, і завдає мляві лоу-і хай-кіки, і як результат – втрачає рівновагу і падає. Володимир Морарі переслідує його у партері, і потрапляє на «трикутник». Український боєць відмінно проводить прийом, приносячи чергову перемогу своїй команді.
Перемога Олександра Долотенка «трикутником», R1
до 93 кг
Василь Клепіков (чемпіон України з рукопашного бою) проти Павла Дорофтея (багаторазовий переможець міжнародних турнірів з мікс-файту, чемпіон Молдови з кікбоксингу, чемпіон Молдови з дзюдо, чемпіон Молдови з мікс-файту)
1 раунд
Павло б’є лоу-кік, йде в захоплення і проводить кидок, опиняючись зверху. Василю вдається скинути його з себе і вийти зверху. Але Клепікову судилося не довго пробути в домінуючій позиції – тепер Дорофтей виходить зверху і сідає в «маунт». Слідує добивання, і Василь робить помилку, яка вирішує результат бою: замість того, щоб в’язати руки, він починає відбиватися руками. Удари лежачи внизу, в які неможливо вкласти вагу корпусу, як і очікувалося, не завдали противнику зовсім ніякої шкоди, Дорофтей же у цей час встиг завдати кілька сильних ударів у відкриту голову українця, і тим самим завершити бій достроково.
Перемога Павла Дорофтея технічним нокаутом, R1
понад 93 кг
Муслім Махмудов (володар Кубку світу з панкратіону, володар Кубку світу з ушу-саньда) проти Віорела Липи (чемпіон Молдови з кікбоксингу, призер чемпіонату Молдови з вільної боротьби, чемпіон Молдови з мікс-файту)
1 раунд
Муслім Махмудов вдало пробиває руками. Клінч, партер. Спочатку Віорел виявляється у досить вигідній позиції, але втрачає її, і Муслім опиняється зверху в позиції вершника. За рахунок фізичної сили Липа піднімається, але при цьому віддає шию на «гільйотину», і Махмудов доводить задушення до логічного завершення.
Перемога Мусліма Махмудова задушливим прийомом, R1 1:10
МБК «TezTourFight» перемагає БК «Elat Mixfight Club» з рахунком 4:1
БК «Docker Fighter» (Київ) – БК «Азербайджан» (Баку)
до 70 кг
Юрій Гамалій (призер чемпіонату СНД з джиу-джитсу, чемпіон України з джиу-джитсу, віце-чемпіон України з ушу-саньшоу) проти Бахтіяра Арзуманова (чемпіон світу з панкратіону, переможець міжнародного турніру з універсального бою)
1 раунд
Обмін ударами на дистанції. Гамалій підхоплює ногу, що завдає удар, і супротивник падає. Юрій поспішно кидається на добивання, і опиняється в «трикутнику», з якого піти не може. Вже через кілька секунд під дією прийому він «засинає». Рефері зупиняє бій, і Юрія Гамалія приводять до тями.
Перемога Бахтіяра Арзуманова «трикутником», R1 0:38
до 76 кг
Артем Перехристюк (призер чемпіонату України з бойового самбо) проти Саміра Агаджиєва (дворазовий чемпіон Азербайджану з універсального бою)
Напружений поєдинок, який тривав усі три раунди.
1 раунд
На початку бою Артем дуже затиснутий, відчувається якась невпевненість. Після нанесення першої ж двійки, він відвертається, отримує сильний удар у відповідь і падає. Азербайджанець кружляє навколо нього по рингу. Стійка. Перехристюк після недовгої перестрілки руками йде у захоплення, але Агаджиєв його провалює і скидає на підлогу, але не переслідує, а дає піднятися в стійку. Самір розмашисто б’є руками, Артем намагається йти у боротьбу, але супротивник присікає спроби. Все-таки одна спроба українця увінчалася успіхом, і спортсмени опиняються на підлозі. Йде обопільна спроба больового на ногу, але після тривалого і безрезультатного перебування у цій позиції, бійців піднімають. Самір Агаджиєв помітно втомився, важко дихає. У відповідь на першу ж атаку Агаджиєва, Перехристюк пірнає під удари, йде в захоплення і проводить кидок. Розвинути успіх заважає гонг, що сповіщає про кінець першого раунду.
2 раунд
Другий раунд проходить практично за тим же сценарієм: більшість спроб представника київської команди перевести бій у партер не вдаються, Самір націлений на роботу в стійці. Кінець раунду приніс свої сюрпризи. Як виявилося, а Артему Перехристюку утома пішла на користь – кудись поділася скутість і зайва напруга, і він починає викидати швидкі, хльосткі, і що найголовніше, точні удари руками.
3 раунд
Перехристюк продовжує завдавати одиночні удари і «двійки» руками. Агаджиєв пробиває кілька лоу-кіків. Стає помітно, що в азербайджанського бійця, імовірно, зламаний ніс, і він вже побоюється йти вперед. Перевага у довжині рук в Артема теж грає на його користь. Представник команди «Docker Fighter» впевнено домінує до кінця раунду.
За підсумками трьох раундів одностайним рішенням суддів перемогу здобув Артем Перехристюк.
До 84 кг
Василь Новіков (чемпіон світу з панкратіону) проти Алі Ахмедова (чемпіон Азербайджану з кікбоксингу, чемпіон Азербайджану з універсального бою)
1 раунд
Василь Новіков пропускає удар рукою в голову, але не губиться, відновлює рівновагу, і зустрічає противника, який летить назустріч, точним круговим ударом ноги в голову. Тепер падає Ахмедов. Новиков, не втрачаючи часу, кидається вперед, займає зручну позицію, і намагається добити. Алі вдається піднятися, при цьому він захоплює ногу Василя, і кидає його через себе. Але Новиков не втрачає ініціативу, і переходить з прийому на прийом, намагаючись знайти слабке місце в обороні Ахмедова – спочатку прихоплює шию у спробі зробити «гільйотину», після цього майже вдається забрати руку азербайджанського бійця на больовий, далі йде спроба «трикутника». Після кількох перекидів, Алі все ж іде з небезпечного становища, і сам намагається закинути ноги на «трикутник», але досвідчений Василь піднімається на ноги і звідти завдає удари по лежачому суперникові. Кілька сильних ударів досягають мети, Алі Ахмедов вже злегка приголомшений. Новіков прихоплює ногу у спробі провести больовий, Алі відповідає тим же. Василь крутиться, не відпускаючи ногу, перевертає Ахмедова на живіт і таки змушує його капітулювати.
Перемога Василя Новікова больовим прийомом на ногу, R1 3:07
до 93 кг
Володимир Крижанівський (переможець Всеукраїнського турніру з кікбоксингу) проти Анара Мустафаєва (переможець міжнародного турніру з повноконтактного рукопашного бою, чемпіон Азербайджану з універсального бою)
1 раунд
Поєдинок відразу ж переходить на ближню дистанцію, в клінч. Володимир завдає удар коліном, і отримує у відповідь удар в пах. Бій зупиняється, щоб дати постраждалому спортсменові відновитися. Відновлення поєдинку, і Володимир Крижанівський знову скорочує дистанцію з короткими ударами руками, знову клінч. Крижанівський завдає удари в корпус рукою, Мустафаєв відповідає коліном. Спроба Анара зайти на кидок через стегно не увінчалася успіхом. Володимир ловить вдалий момент і на розриві дистанції проводить кілька блискавичних ударів – у печінку і голову. Анар Мустафаєв падає, він не в змозі продовжувати бій.
Перемога Володимира Крижанівського нокаутом, R1
понад 93 кг
В’ячеслав Костюк (переможець міжнародних турнірів з бойового самбо і ушу-саньшоу) проти Георгія Макоєва (переможець республіканських турнірів з універсального бою)
1 раунд
Костюк кружляє по рингу, постійно завдаючи внутрішні і зовнішні лоу-кіки по передній нозі Макоєва. Той, у свою чергу, дуже заряджений, і намагається зачепити сильним ударом В’ячеслава. Костюк, приопустивши руки, на ногах іде від потужних атак опонента. Все ж таки Георгію вдається кілька разів влучити і затиснути суперника біля канатів. Далі тривала позиційна боротьба в клінчі, яка закінчується тим, що у В’ячеслава зісковзує захоплення, він втрачає рівновагу і віддає спину. Георгій Макоєв запускає ноги під лежачого обличчям вниз противника, намагається обплести шию руками. Через певний час йому це вдається, він проводить задушення і змушує В’ячеслава Костюка поступитися.
Перемога Георгія Макоєва задушливим прийомом, R1 3:00
БК «Docker Fighter» перемагає БК «Азербайджан» з рахунком 3:2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *