У Києві відбувся всеукраїнський фінал Red Bull Paper Wings

red-bull-paper-wings-2012-kyiv-finalВ ангарі Національного авіаційного університету пройшов всеукраїнський фінал змагань Red Bull Paper Wings 2012, – міжнародного чемпіонату із запуску паперових літаків.

Володимир Ішутов, Марко Романко й Анатолій Цирдя представлять Україну на світовому фіналі Red Bull Paper Wings, який відбудеться в легендарному Ангарі-7 в Зальцбургу, Австрія.

Упродовж березня в шести містах України (Львів, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Київ) проходили регіональні кваліфікаційні змагання Red Bull Paper Wings. У кожній з категорій чемпіонату компетентне жюрі обрало 3 найкращих учасників, які й показали усю свою майстерність на фіналі у Києві.

Результати всеукраїнського фіналу Red Bull Paper Wings 2012:

Категорія «Дальність польоту»: Марко Романко, студент Львівського банківського інституту, – його паперовий літак пролетів 18,22 метра.

Категорія «Тривалість польоту»: Анатолій Цирдя, студент Харківського авіаційного університету, – його витвір витав у повітрі 9,2 секунди.

Категорія «Аеробатика»: Володимир Ішутов, студент Харківського авіаційного університету, вразив усіх глядачів і учасників своїм креативним виступом. Одягнувшись в костюм мага, Володимир «керував» своїм літачком рухами руки, чим заслужив найвищий бал від жюрі. Це не перша перемога Володимира в області авіамоделювання, у минулому він – срібний призер України з моделювання маленьких планерів.

Тримаємо кулаки за наших! Віримо, що хлопці гідно представлять Україну на міжнародному фіналі 4-5 травня, коли боротися за титул найкращого будуть студенти із більш як 80 країн!

{social}

{iarelatednews articleid=»1012″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *