У Латвії відбувся 8-й чемпіонат Європи з рогейну

altЦього року любителі рогейну України цілеспрямовано готувалися до змагань у Латвії. Була проведена велика робота з організаторами, успішно «прошиті» всі організаційні питання з отримання віз, проїзду і розміщення, оплати внесків та інших послуг.
Не враховуючи тогорічного домашнього чемпіонату в Чернівецькій області (Мигове), на цих змаганнях було найбільше представництво України – понад 40 учасників. Загалом же на ЧЄ приїхало близько 700 учасників з 15 країн.
Треба зазначити, що в процесі всієї підготовчої роботи і безпосередньо на змаганнях спортсмени постійно відчували абсолютну підтримку від організаторів, усі питання, які виникали, оперативно і толерантно вирішувалися так, як було прийнятно для наших спортсменів.
Організатори пішли нашій команді назустріч і в питаннях стартових внесків, і в багатьох інших аспектах. Були якісно вирішені усі транспортні, технічні, візові та побутові питання. У такій приємній аурі спілкування просто неможливо було не постаратися виступити якомога краще на самих змаганнях!
Рогейн у його класичному 24-годинному варіанті – командний вид спорту. Міжнародний стандарт передбачає участь у змаганнях з рогейну команд чисельністю від двох до п’яти осіб, які не мають права розділятися на дистанції. Основне завдання – набрати за обмежений проміжок часу (зазвичай 24 години, але змагання проводяться і в скороченому форматі – 6, 8, 10, 12 годин) максимальну суму очок, які присуджуються за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості.
Ми сподівалися на хороші результати у жінок, юніорів. В основному, результати були дуже приємними для нас. Слід відзначити високі результати Володимира Шпетного (5-те місце серед чоловіків і 1-ше серед ветеранів) та Наталії Пустової й Олени Доценко (5 місце серед жінок). 
У змаганнях молодіжних команд у нас 2 перших, 2 других та 1 третє місце. Медалістами стали В’ячеслав Демченко, Валерія Ожегова, Микола Ковбасюк, Володимир Бездітний, Поліна Захарова, Олена Мироненко, Микола Кобець, Юлія Кобець, Олексій Кориновський, Андрій Келя, В’ячеслав Келя.
Із загальних вражень зі змагань можна відзначити наступне – організатори на всі 100% використали можливості центру змагань: прекрасний польовий табір, вирішені були усі питання по питній воді, миттю учасників, усі побутові проблеми, інформації для учасників, прекрасно організоване харчування для спортсменів та уболівальників, тренерів, якісні та різноманітні фото і відео забезпечення, оперативна робота сайту змагань.
Дистанції і карти також заслуговують похвали – багато пунктів, важка, але цікава місцевість, питна вода на дистанції з добавками ізотоніка (від спонсорів).
На жаль, не обійшлося без ложки дьогтю. За перевищення дозволеного ліміту часу спільного проходження дистанції були дискваліфіковані 2 команди України з Івано-Франківщини – це доросла команда у складі Ігоря Стефанюка та Михайла Турганова і молодіжна команда – Назар Дедерчук та Юрій Молдавчук.
Любителів рогейну Європи чекає у травні 2012-го року чемпіонат Європи в Литві, а у серпні – чемпіонат світу в Чехії.
{social}
{iarelatednews articleid=»725,626,605,574,516″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *