У Львові відбувся масштабний міжнародний турнір з карате International Lviv Cup 2018

24-25 березня у Львові відбувся міжнародний турнір з карате International Lviv Cup 2018. Як повідомляє Українська федерація карате, за кількістю та представництвом учасників й за умовами організації це був один з наймасштабніших турнірів в історії цього виду спорту в Україні.

Участь у турнірі взяли представники близько 80 організацій з 12 країн. Загальна кількість учасників склала близько 1000 спортсменів. Змагання відбувались на 5-ти татамі.

Окрім спортсменів з України, на турнірі змагались каратисти з Азербайджану, Чехії, Латвії, Білорусі, Польщі, Молдови, Угорщини, Словаччини, Чилі, Єгипту, Йорданії та Марокко.

«Цього року клуб «Самурай» отримав нагоду організовувати такий турнір завдяки тому, що минулого року нам вдалось провести Lviv Open Cup на дуже високому рівні. Завдяки цьому ми зуміли добитися збільшення фінансування. Також, нам вдалось досягнути такої великої кількості міжнародного представництва на турнірі завдяки тісній співпраці Львівської обласної федерації карате та Федерації карате України», – зазначив президент СОК «Самурай» Назарій Вітер, який вже традиційно виступає організатором великих турнірів з карате у Львові.

Спортивний рівень змагань також був надзвичайно високим, хоча зі складу Tokyo Team, обойми кращих каратистів України, що готуються до боротьби за потрапляння на олімпійський турнір 2020 року, на татамі Львівського велотреку вийшли тільки двоє хазяїв – Олег Філіпович (-60 кг) та Стас Горуна (-75 кг). Обидва бійці клубу «Юніон» здобули золоті медалі. А вже незабаром вони разом із своїми колегами по збірній України змагатимуться на черговому етапі Прем’єр-ліги в Рабаті (Марокко).

Щодо гострої конкуренції достатньо зазначити, що виграти золото в своїх категоріях не вдалося таким знаним українським майстрам, як Віталій Кулик (ката, бронза), Анна Чеголя (-50 кг, срібло), Анастасія Мястковська (-55 кг, бронза), Віталій Демчишин (-67 кг, бронза). 

За підсумками змагань у заліку країн перемогла Україна – 137 нагород (39 золотих, 35 срібних, 63 бронзових). До першої трійки увійшли Словаччина – 26 (6, 7, 13) та Білорусь – 19 (3, 6, 10). Серед клубів кращим став львівський «Юніон» — 25 медалей (8, 5, 12), на другому місці клуб «Катана» з Чорноморську Одеської області – 14 (7, 5, 2), на третьому – збірна Словаччини (26 – 6, 7, 13).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *