У Львові завершився І етап відкритого Кубку України з пейнтболу

pb_lv_2Нещодавно у Львові, на конкурному полі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Клепарівська, 39-А) успішно відбувся І етап Кубку України з пейнтболу у двох дивізіонах у версії «Х-бол Лайт П’ятірки» у форматі 4 V.

Змагання відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації пейнтболу України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Безпосередню організацію турніру було покладено на Львівську обласну федерацію пейнтболу та пейнтбольний клуб «Тріада-Львів» (керівник Віктор Тогаєв).

Загалом цьогорічний формат Кубку України передбачає чотири етапи, кожен з яких відбуватиметься в різних містах. Наступний відбудеться 6-8 червня в Дніпропетровську, третій – 22-24 серпня в Одесі (Кубок Незалежності), заключний четвертий – 12-14 вересня в Харкові.

Змагання відбуваються під лозунгом святкування 20-ї річниці пейнтболу в Україні.pb_lv_1

На урочистому відкритті І етапу відкритого Кубку України з пейнтболу були присутні начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, керівник відділу фізичної культури та спорту Львівської міської  ради Віра Макар та інші.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Андрій Бобров (м. Харків), головний секретар – Вікторія Саранцева, старший суддя – Олексій Шигальов.

У змаганнях взяли участь 10 команд пейнтбольних клубів України, зокрема «Eхtremal» (Харків), «IDDQD» (Івано-Франківськ), «Kharkov Rage» (Харків), «Барракуда» (Одеса), «ZZ Top» (Київ), «Київ Експрес» (Київ), «Київ Експрес Лайт» (Київ), «ХАЛК» (Київ), «Експрес Кідз» (Київ), «Армада» (Луганськ).

За результатами ігор І етапу Кубку України з пейнтболу кращими виявилися:

Дивізіон 1:

1. ХАЛК (Київ)

2. Київ Експрес (Київ)

3. Армада (Луганськ)

4. ZZ Top» (Київ)

Дивізіон 2:

1. Kharkov Rage (Харків)

2. Експрес Кідз (Київ)

3. Барракуда (Одеса)

4. Eхtremal (Харків)

Прес-служба ФПУ

{social}

{iarelatednews articleid=»1784,1640,1619″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *