У Вознесенську проходить чемпіонат Європи з мотоболу

altУ ці дні у Вознесенську на Миколаївщині триває 26-й чемпіонат Європи з мотоболу. Колись підзабутий мотобол останніми роками знову активно розвивається і набуває популярності.
Вознесенський мототрек обрано для проведення ЧЄ як одну з найбільших споруд подібного напрямку на пострадянських теренах, що відрізняється місткістю і особливим інтересом місцевих жителів до подібних заходів. Ще одна причина, яка вплинула на рішення європейської федерації мотоспорту (UEM), –  місцевий клуб «Восход» має багату спортивну спадщину, продовжує активну діяльність, поповнюючи ряди збірної Україні технікою і спортсменами.
Перший чемпіонат Європи з мотоболу відбувся у 1986-му році. Щорічно у змаганнях беруть участь збірні семи країн: України, Росії, Франції, Нідерландів, Німеччини, Білорусі та Литви. За 26 років лише 4 рази Україна приймала Чемпіонати Європи. Найвищим досягненням збірної України є друге місце у 2002-му році.
Нині у Вознесенську завершилися ігри групового етапу. Україна вийшла до півфіналу, але боротися за золото буде украй важко – адже в одній другій фіналу нам протистоятимуть чинні чемпіони світу росіяни. У групі ми їм програли з рахунком 1:14. 
Загалом же у груповому турнірі наша команда здобула лише одну перемогу (10:4 у матчі з Нідерландами на старті турніру) та тричі програла – віце-чемпіонам Європи білорусам (3:6), німцям, котрі відрізняються індивідуальним стилем – чіткі паси, продумані комбінації, красива командна гра (3:7), та росіянам.
В іншому півфіналі зустрінуться збірні Німеччини та Білорусі.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *