Українці – володарі Кубку Європи із танцювального спорту

dance_new_2У Судаку (АР Крим) в рамках ХIV Міжнародного танцювального форуму «Великий шовковий шлях» пройшов Кубок Європи з танцювального спорту WDSF European Cup ST, в категорії «дорослі». І дебютний для нашої країни захід такого рівня приніс чудові результати – сімферопольська пара Яна Кожухар та Юрій Петров (тренер Наталія Паша, клуб спортивного танцю «Таврія») здобули перемогу та отримали Кубок Європи з танцювального спорту.

Загалом, у змаганнях із 25 заявлених взяли участь 16 пар, кожен дует представляв свою країну. Так, за звання найкращих у Європі змагалися танцювальні пари із України, Польщі, Білорусі, Росії, Данії, Франції, Нідерландів, Італії, Болгарії, Австрії, Словенії, Словаччини, Латвії, Норвегії, Румунії та Молдови.

Після невеликого «контрольного» тренування та церемонії відкриття пари розпочали боротьбу за континентальний кубок. Спершу було проведено розподіл на дві групи, які по черзі виконували танці європейської програми, а саме – повільний вальс, віденський вальс, танго, повільний фокстрот та квікстеп. На паркеті в цей час поєднувалася неймовірна зосередженість на виконанні технічної сторони програми із повітряною легкістю та невимушеністю, спрямованими на естетичну та видовищну складову танцю.

Після двох «танцювальних» кіл, «редансу» та півфіналу шість пар пізно ввечері стали наdance_new паркет аби після останнього виконання своєї програми все-таки визначити найкращих із найкращих. І, не дивлячись на тригодинний  виснажливий танцювальний «марафон», який вони подолали на шляху до фіналу, усі учасники із неймовірним запалом розпочали фінальний виступ. З позиції уболівальника все виглядало так, ніби спортсмени тільки-но стали до свого першого виступу, — настільки граційно вони поводилися на сцені, однак, насправді, за їхніми ж словами, фінальна стадія була найважчим випробуванням, яке вони змогли подолати завдяки своїй наполегливості та волі до перемоги. І, як виявилося, найбільшою вона була в українців, росіян та італійців, котрі посіли, відповідно перше, друге та третє місця.

Звичайно ж, організація такого турніру, як «Великий шовковий шлях», а тим більше Кубку Європи, вимагала значних людських та фінансових ресурсів. Проте, не дивлячись на всі труднощі, що є зараз в нашій країні, організатори, і завдяки державній підтримці, особливо зі сторони Президента України, і завдяки пошуку спонсорів, змогли провести захід дійсно європейського рівня. Було відлагоджено все – і трансфер учасників, суддів, журналістів до місця проведення змагань, в ТОК «Судак», і їхнє безоплатне поселення та харчування, і оформлення зали згідно всіх норм та правил подібних змагань, і медіа підтримка як регіональних, так і всеукраїнських телеканалів, Інтернет та друкованих видань, та багато інших маленьких і великих нюансів, з яких складається імідж подібних заходів.

dance_new_3В коментарі для нашого сайту президент Всеукраїнської федерації танцювального спорту Борис Дейч сказав таке: «Ми готувалися до цього дня чотирнадцять років, і подолавши усі бар’єри, що виникали на нашому шляху, все-таки зробили це. Мені хотілося сьогодні, коли Київ, Донецьк, Львів і Харків роблять велику справу, приймаючи європейську першість, і показують футбол України, футбол усієї Європи, провести подібний захід із танцювального спорту. І щоб наші спортсмени показали достойний результат! І нам це вдалося – Кубок Європи залишився в Україні. Впевнений, що це початок входження нашої федерації у Європу, і сподіваюся, що згодом нам вдасться провести на території нашої держави ще й Кубок світу».

Отож, вітаємо наших спортсменів, їхніх тренерів та всю Федерацію танцювального спорту України із таким високим досягненням.

{social}

{iarelatednews articleid=»1161,1150,1122″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *