Українські регбістки підкорили Париж


rugby_newУ Парижі завершився традиційний міжнародний турнір з регбі серед студентів «Centrale-7», що відбувався на базі одного із місцевих студентських центрів. Наші дівчата, які вперше виступали на цьому турнірі, показавши кваліфіковану та впевнену гру, посіли перше місце, залишивши далеко позаду своїх суперниць. 

В першому ж матчі  з іспанками українки здобули перемогу з рахунком 21:0, давши зрозуміти своїм майбутнім візаві, що обіграти команду-дебютанта буде дуже непросто. І, зрештою, наші регбістки втілили свої спортивні амбіції та задуми в життя, перемігши команди з Бельгії та Франції з рахунками – 33:0, 24:0, 19:12, 15:17. Загалом, участь у турнірі взяли 18 чоловічих (представники усіх континентів) та 6 жіночих (три з Франції, по одній з Бельгії, Іспанії та України) команд.

За словами менеджера команди, заслуженого тренера Україні з регбі, в минулому капітана команди АВІАТОР-Київ, Євгена Івановича Клюзка, «команда показала на турнірі чітку, професійну, вольову командну гру. Дівчата діяли на полі як одне ціле, як злагоджений і чітко відрегульований механізм, що, звичайно ж, показує як гарно проведену роботу тренерського складу, так і настрій дівчат, їхнє ставлення до своєї справи та відданість їй. Крім того, слід окремо відзначити гру капітана нашої команди Ольги Блануци (м. Одеса), яка вела за собою партнерів, швидко приймала потрібні команді рішення та надихала своєю грою інших дівчат. І, до слова, Ольга стала ще й неофіційною «міс» цього турніру».

Взагалі, паризька першість стала важливим етапом у підготовці української жіночої команди до Всесвітньої Універсіади, котра відбудеться наступного року в м. Казань. Крім того, керівництво нашої команди мало зустрічі із представниками багатьох регбійних організацій, в ході яких, з-поміж іншого, було досягнуто домовленостей про проведення спільних тренувальних зборів у Південно-Африканській Республіці на базі місцевої Академії регбі.

Фото: Володимир Клюзко

{social}

{iarelatednews articleid=»934,918,911″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *